Ciki a Fila táska?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 14:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
a 14:50es válaszoló remekül megfogalmazta, hogy mi a helyzet
2011. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak a Tescóban pontokért megvető Fila táska az. Ha már akarok venni egy táskát, akkor legalább bejárom a boltokat, végignézem a kínálatot, majd kiválasztom azt ami számomra a legtökéletesebb, és megfelel az ízlésemnek. Ezek szerint kb. 1millió ember ízlésének és kívánalmainak felel meg a fekete Fila táska. Hát ez azért elég furcsa, és egy jellemző képet is ad az országról.
2011. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
50%
mostmár nekem is elegem van ebből. facebookról is töröltem magam, mert ezzel van tele az üzenőfal, h pff Fila táska stb. szánalom a köbön az egész.
2011. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:28


mi a baj a Fila táskával? azon kívül tudsz rá negatívumot mondani, hogy 1 millió embernek olyan van? nincs mindenkinek pénze Louis Vuitton-ra.

2011. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
14:50-es vagyok:) köszi, csak már engem is idegesített.
2011. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
43%
nem ciki nálam a gimibe is a fél osztálynak ilyen van , a többieknek meg nekem nike vagy converse adidas ,puma stb , de ez attól is függ kinek mennyi pénze van. a fila-val csak az a baj hogy mindegyik egyforma mert pl nike táskából van 30 fajta :)filából meg csak 2-tőt láttam. remélem tudtam segíteni
2011. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Nekem fila bőröndöm van, mert tökéletes kézipoggyász, és mivel többször is repültem a nyáron, nagyon jól jött, hogy tökéletes méret, jó minőség és tűrhető áron. Ilyet egyet láttam a repülőtéren azóta se sehol.

Vettünk egy sporttáskát is, mert régóta szerettünk volna már egyet, de a márkás, jobb minőségű nem ennyibe került... jó ár, jó minőség, ki nem sz*rja le, hogy valami tini p*csák miatt most elterjedt hogy ez ciki?? Amúgy tény hogy minden második embernek fila táskája van most, de miért lenne ciki? Én csak azért nem szeretnék a mindennapokra, mert nem szeretem ha máson meglátom ugyanazt, ami nekem is van, olyan hülye érzésem lesz tőle. Bőröndre és utazótáskára viszont nincs olyan gyakran szükségem, így erre teljes mértékben megfelelt és hülye lennék nem kihasználni az akciót, ha már egyszer tetszettek.

2011. szept. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

szerintem nem. nekem is van oldaltáska, hátizsák és tornazsák... hátizsákot nem hordom:P

a mi sulinkba is van soknak, 2 tanárnál láttam oldaltáskát, és sok gyereknél..

az osztálytársaim azt mondogatják mostanság hogy: A magyarok Istenére esküszünk esküszünk hogy Fila táskát nem veszünk!

és gondolom ezzel idegesíteni akarnak de lesz.arom:D amúgy az is mondja aki 1 napra hozott egy Fila hátizsákot, és azt hiszi hogy senki se látta hogy ő Filás táskát vitt mert szerinte az ciki.. meg ezt mondják még: Filás táska helyett inkább tescos szatyor.. -.-"


nem ciki.

2011. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

még annyit hozzátennék,hogy régen amikor bejött ez a converse cipő,na én attól másztam falra...

Az volt a menő,ha nem hordtál(legalábbis nálunk) egy senki voltál...úgylátszik én az voltam,és még máig se fogok venni ...

2011. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
nem mindnekinek van rakat pénze hogy minél márkásabbat vegyen, aki filasat akar hordani hordjon azt ennyi, igza hogy sokmindekinek van de ház ez van nem mindeki van tele sz*rásig pénzzel
2011. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!