Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen évszak típus lehetek?

Milyen évszak típus lehetek?

Figyelt kérdés
A hajam sötétszőke, de nem ezüst, hanem arany fényű. A bőröm közepes világosságú, néha olívás árnyalatú. Nyáron könnyen barnulok. A szemem színe a fényviszonyoktól függ, de általánosságban olajzöldnek mondható. Én arra tippelek, hogy a tavasz és a nyár típus keveréke lehetek. Esetleg meleg nyár? Ti mit gondoltok?
2011. szept. 26. 17:06
1 2
 11/11 anonim válasza:

igen, magyarul lágy ősz típusúként szokták nevezni! :) egy kis leírást írnék hozzá, segítségként:

összhatás: meleg, tompa és lágy.

haj: középbarna, aranybarna, szürkésbarna vagy szőke

arcbőr: bézs

szem: mogyoróbarna, zöldesbarna és szürkészöld

színei (ez azért fontos, mert a különböző színÁRNYALATOK másképp verik vissza a fényt az arcon, ezáltal egy rossz árnyalattól megváltozhat a szem színe is, táskásabbnak tűnhet a szem alatt, fakóbbnak és sápadtabbnak tűnhet a bőr is. a jó szín meg szépen kiemeli az előnyöket. az arc környékén kell leginkább odafigyelni arra, hogy megfelelő árnyalatok legyenek, pl. hajszín, fülbevaló, smink, nyaklánc, felsők.) tehát a színek: mahagóni, kávébarna, szürkészöld, teveszőrszín, ónszürke, khakizöld, középszürke, halvány barackrózsa, sötét rózsaszín, lazacpiros, lazacrózsaszín, vöröses narancssárga, rozsdabarna, kőszürke, vajszín, mentazöld, smaragdtürkiz, türkiz, jadezöld, pávakék, bronz, halvány mohazöld, olivazöld, erdőzöld, halvány tengerészkék, mély liláskék, lila, padlizsánlila. (ezeket a színeket persze a teljesség igénye nélkül soroltam fel!) :)

remélem, hogy eleget tudtam segíteni!

de egyébként ha elfogadsz egy tanácsot (de ez mindenkire vonatkozik!), akkor azt ajánlom, hogy jó fényviszonyoknál, ha lehet természetes fénynél próbáld magadhoz az adott ruhadarabot úgy, hogy a nyakad alá tedd, és fedje a vállaidat és melleidet. így tükörbe nézve kiderül, hogy megfelelő-e a szín, tehát, hogy passzol-e a bőrszínedhez, megváltozik-e a szemed színe (de ez inkább kék és zöldszeműeknél látszódik) vagy táskás lesz-e a szemed!

na de ennyi voltam, és bocsi a hosszú szövegért.. stylist vagyok, és stíluskérdésben nagyon belendülök :D

2015. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!