Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék igazi dögös nő?

Hogyan lehetnék igazi dögös nő?

Figyelt kérdés

Nekem az a problémám, hogy én tipikusan az a lány vagyok, aki kicsi korától elkezdve csak és kizárólag fiúkkal barátkozott.

Ez annyira szervesen meghatározta az egész személyiségemet, hogy bennem inkább fiús viselkedési jegyek alakultak ki, a tipikus női jegyek helyett. (Fiús ruhák, fiús mozgás, beszéd, de még a gondolkozásom is, küzdősportokat űztem, izmos vagyok - bár nem durván, de nincs ilyen lágy kecses alakom - szóval mint valami emancipált leszbikus...) Ez körülbelül 18 éves koromig meg aztán egyáltalán nem is zavart, viszont akkor eldöntöttem, hogy szeretnék én is "csajos" lenni, mert jobb később, mint soha.


Igen ám, de barátnők híján fogalmam sincs, hogy hogy kéne ezt kivitelezni? Próbáltam fiúkat kérdezgetni, hogy ők mit tartanak dögösnek, de a "szexi öltözködés meg viselkedés" őszintén szólva nem tudom mit foglal magába. Nem értek a divathoz, nem tudom nekem mi áll jól, hol kéne egyáltalán vásárolni, hogy kéne beszélnem másokkal, hogy kéne viselkednem, szóval semmit. Próbáltam neten keresni erről szóló cikkeket, de csak a sminkeléssel kapcsolatos tippeket tudtam eredményesen felhasználni, a többi valahogy kínai maradt.


Szeretnék segítséget kérni bárkitől, akiben van vállalkozó szellem, és úgy érzi ő igazi dögös nő, vagy csak szépérzékkel megáldott meleg srác, vagy akármi, hogy adjon nekem tippeket, akár privát levélben, akár itt, hogy mit tehetnék, hogy igazi nő legyek? Csak valahogy részletesebben vagy érthetően kifejtve, hogy mit takar egy "szexi ruha" vagy mozgás, vagy bármi.


Aki segít, annak nagyon köszönöm! :)

20L


2011. okt. 6. 12:50
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

Ájájájjájjjjjj egy 20 éves lánynak ilyen tanácsokat adni neeeeee!!!


"méltóságteljes, szexi, dögös, olyan akit mindenki megakar szerezni...vagy lefektetni"


...ebből még sírás lesz a vége!!! Legyél inkább szofisztikált és okos, ezek amúgy is mindig győznek a "dögös" kinézet felett :)

2016. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!