Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék igazi dögös nő?

Hogyan lehetnék igazi dögös nő?

Figyelt kérdés

Nekem az a problémám, hogy én tipikusan az a lány vagyok, aki kicsi korától elkezdve csak és kizárólag fiúkkal barátkozott.

Ez annyira szervesen meghatározta az egész személyiségemet, hogy bennem inkább fiús viselkedési jegyek alakultak ki, a tipikus női jegyek helyett. (Fiús ruhák, fiús mozgás, beszéd, de még a gondolkozásom is, küzdősportokat űztem, izmos vagyok - bár nem durván, de nincs ilyen lágy kecses alakom - szóval mint valami emancipált leszbikus...) Ez körülbelül 18 éves koromig meg aztán egyáltalán nem is zavart, viszont akkor eldöntöttem, hogy szeretnék én is "csajos" lenni, mert jobb később, mint soha.


Igen ám, de barátnők híján fogalmam sincs, hogy hogy kéne ezt kivitelezni? Próbáltam fiúkat kérdezgetni, hogy ők mit tartanak dögösnek, de a "szexi öltözködés meg viselkedés" őszintén szólva nem tudom mit foglal magába. Nem értek a divathoz, nem tudom nekem mi áll jól, hol kéne egyáltalán vásárolni, hogy kéne beszélnem másokkal, hogy kéne viselkednem, szóval semmit. Próbáltam neten keresni erről szóló cikkeket, de csak a sminkeléssel kapcsolatos tippeket tudtam eredményesen felhasználni, a többi valahogy kínai maradt.


Szeretnék segítséget kérni bárkitől, akiben van vállalkozó szellem, és úgy érzi ő igazi dögös nő, vagy csak szépérzékkel megáldott meleg srác, vagy akármi, hogy adjon nekem tippeket, akár privát levélben, akár itt, hogy mit tehetnék, hogy igazi nő legyek? Csak valahogy részletesebben vagy érthetően kifejtve, hogy mit takar egy "szexi ruha" vagy mozgás, vagy bármi.


Aki segít, annak nagyon köszönöm! :)

20L


2011. okt. 6. 12:50
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Elváltak, de anyával vagyok és van egy öcsém. Anya már csomószor mondta, hogy lehetnék kicsit nőiesebb. Csak eddig nem érdekelt.

Egyszerűen csak a fiúkat jobban kedvelem, mindig jobban érdekelt, amiket velük lehetett játszani, később kiskamaszként, amikor elég kis nyomi voltam, is a srácok voltak azok, akik azért kedveltek, mert bírták a stílusom, a lányok folyton röhögtek rajtam, hogy sportos ruhákban voltam, hogy béna hajam van - akkor kezdett el göndörödni és hülyén nézett ki - és féltem tőlük, vagy nem tudom. Néha még most is úgy érzem magam egy rakás nő közt, mint valami cafat hús a kiéhezett farkascsordában, pedig azért már a "nyomi kamaszkort" kinőttem. A fiúk sosem olyan kegyetlenek másokkal, mint a nők.

De valahogy akkor sem érzem jól magam így, szeretnék én is nőies lenni, ezért gondoltam, hogy itt hátha segítenek.

2011. okt. 6. 14:09
 12/31 anonim válasza:
100%

Szerintem ne vagyél fel tigris mintás meg krokodil bőr csizmát meg stb.

ez nem jó nem divatos inkább undorító olyan dolgokat válasz amik tetszenek de mégis csajos!!

pl: Megan fox - szerintem már láttad a transformerst!

Fiús belső de mégis kívülröl csajos és dögös!!

2011. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Tudom kire gondolsz, én is szeretnék olyan lenni, de a kérdésem mégis inkább a hogyan? :D Szóval a transzformerszes lánynak valahogy a kisugárzása ilyen, a kisugárzásomon pedig nehezebb változtatni, mint egy öltözéken.
2011. okt. 6. 14:16
 14/31 anonim ***** válasza:
65%
Dolgozz egy női ruhaboltban, ahol szép ruhák vannak és sok az eladó, barátkozz velük, járj jógára, sminkszakkörre. Felejtsd el a küzdősportot. Felejtsd el a férfias dolgokat. Nem kell neked tesztoszteron Bmeeeg.
2011. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
100%

Én se vagyok egy cicikivillantós tűsarkús lány .

Szeretem az egyszerű nőies sportos dolgokat pl: ing rendeteg szép dögös inget tudsz találni ha akarsz !

Ami a kisugártást illeti pózolj a tükör elött és megjön az önbizalmad!!! :D

2011. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
59%
Kezdj el nőies hobbikat és hagyd el az összes férfiasat. Lógj nőkkel.
2011. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

"a srácok voltak azok, akik azért kedveltek, mert bírták a stílusom, a lányok folyton röhögtek rajtam, hogy sportos ruhákban voltam, hogy béna hajam van - akkor kezdett el göndörödni és hülyén nézett ki - és féltem tőlük, vagy nem tudom. Néha még most is úgy érzem magam egy rakás nő közt, mint valami cafat hús a kiéhezett farkascsordában, pedig azért már a "nyomi kamaszkort" kinőttem. A fiúk sosem olyan kegyetlenek másokkal, mint a nők."



Vááh, na ugyanez van velem:D Ha új társaságba kerülök a nőktől félek.


Amúgy meg sokan írták, hogy cicanadrág így-úgy, azért azzal is vigyázni kell, mert prosztó lehet bizonyos kombinációkban.

szerintem már a fényes legging is elég közönséges tud lenni.

Állatmintás dolgok is...Meg az ilyen mayo chix, és tsai szarságok. Ezek ribancosak.


[link]

[link]

Amúgy ha rámész ilyen oldalakra, ott vannak egy- az egyben összeállítások, azokból is lehet ötletet meríteni.

2011. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
mmimnt a mayo chix és tsai ribancosak, nem a promod.
2011. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg ne legyél olyan tipikus csajos lány :)


én is fiús vagyok egy picit,de olyasmi vagyok mint a régi Avril Lavigne :D


szóval azért nem nézek ki pasinak,de nem vagyok az a tipikus plázacica sem

2011. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Avril Lavigne-nek van vmi dögös kisugárzása szerintem. :D Egy olyan külsővel is beérném, mint az övé. :D
2011. okt. 6. 15:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!