Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék igazi dögös nő?

Hogyan lehetnék igazi dögös nő?

Figyelt kérdés

Nekem az a problémám, hogy én tipikusan az a lány vagyok, aki kicsi korától elkezdve csak és kizárólag fiúkkal barátkozott.

Ez annyira szervesen meghatározta az egész személyiségemet, hogy bennem inkább fiús viselkedési jegyek alakultak ki, a tipikus női jegyek helyett. (Fiús ruhák, fiús mozgás, beszéd, de még a gondolkozásom is, küzdősportokat űztem, izmos vagyok - bár nem durván, de nincs ilyen lágy kecses alakom - szóval mint valami emancipált leszbikus...) Ez körülbelül 18 éves koromig meg aztán egyáltalán nem is zavart, viszont akkor eldöntöttem, hogy szeretnék én is "csajos" lenni, mert jobb később, mint soha.


Igen ám, de barátnők híján fogalmam sincs, hogy hogy kéne ezt kivitelezni? Próbáltam fiúkat kérdezgetni, hogy ők mit tartanak dögösnek, de a "szexi öltözködés meg viselkedés" őszintén szólva nem tudom mit foglal magába. Nem értek a divathoz, nem tudom nekem mi áll jól, hol kéne egyáltalán vásárolni, hogy kéne beszélnem másokkal, hogy kéne viselkednem, szóval semmit. Próbáltam neten keresni erről szóló cikkeket, de csak a sminkeléssel kapcsolatos tippeket tudtam eredményesen felhasználni, a többi valahogy kínai maradt.


Szeretnék segítséget kérni bárkitől, akiben van vállalkozó szellem, és úgy érzi ő igazi dögös nő, vagy csak szépérzékkel megáldott meleg srác, vagy akármi, hogy adjon nekem tippeket, akár privát levélben, akár itt, hogy mit tehetnék, hogy igazi nő legyek? Csak valahogy részletesebben vagy érthetően kifejtve, hogy mit takar egy "szexi ruha" vagy mozgás, vagy bármi.


Aki segít, annak nagyon köszönöm! :)

20L


2011. okt. 6. 12:50
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
43%
Velem is hasonló dolog volt! Én csak fiúkkal barátkoztam csak fiú osztályom volt! Stb Stb.. de nekem nőies alakom van.. Figyelj semmiképpen ne akarj megváltozni teljesen... én nekem inkább vagány stílusom volt, (bő gatya, magsabbszárú cipő stb ) máig ezekbe járok, de azt csinálom hogy ami a cipőmhöz megy olyan szexisebb felsőt veszek fel (kisebb dekoltázs, szűk felső) kezd így... akkor utána én elkezdtem cicanacit hordani is, de topánkával és hosszabb felsővel, a stílusom ugyanaz maradt de van olyan napom amikor magassarkú, cicanaci, kivágott felső, de akkor próbálok nőiesen viselkedni :D És én mindig keverem a laza kényelmes cuccokat a dögös ruhákkal.. mondjuk saru+bőgatya+valami dögös felső... ne legyen ki a popsid vagy teljesen a melled elvégre nem cicababa akarsz lenni... jobban szeretik a sejtelmes dögös felsőt ;) és igen hosszú haj, de azt minden nap vagy vasald, vagy göndörítsd... ne hagyd összevissza kuszálva hagyni... és smink, (én csak de azt viszont mindenegyes nap, enélkül kisem mozdulok: alapozó, szemceruza és szempillaspirál) de persze az alapozó elhanyagolható akinek szép bőre van...
2011. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sztem ha alapvetően fiúsabb a gondolkozásod, akkor vmi átmenetesebb stílust kéne találnod a mostani és a tipikus cicababás között, hogy azért meglegyen az összhang :) Nem kell túl kihívóan, mint pl. mély dekoltázs + miniszoknya + holdjáró cipő xD, csak olyan, amiben még önmagadnak érzed magad : D Én mondjuk inkább nőiesebb típus vagyok, de én is jobban szeretek egyszerűbben öltözködni hétköznapokon, általában farmer vagy más nadrág egyszerű inggel/pólóval/pulcsival, esetleg szoknya harisnyával, hosszított felső leggingsszel, vmi kényelmes cipő (tornacipő/balerina/max 5-6-7 centis magassarkú)... A kiegészítők/ékszerek is sokat segítenek a nőies kinézetben, a hosszú rendezett haj, körömlakk... De azt hiszem ezeket már írták is előttem :) Meg persze jó lenne szerezned lány barátokat, akikkel el tudsz menni pl. közösen vásárolgatni. Nekem van több olyan barátnőm amúgy, akik nem kifejezetten nőies típusok, de ugyanakkor nem is fiúsak, inkább az az átmenet, amit fentebb említettem; sztem tudnék még neked segíteni ebben a témában, ha gondolod, nyugodtan írj privátban :) 20/L
2011. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
29%
Meg látogass meg egy pszichológust.
2011. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
34%
Én sem bírom a csajokat. Nem érdekel a ruha, frizura. Ha bemegyek egy butikba, elköltök vagy 15-20ezret, hogy mostanában többet ne kelljen oda visszamenni. Fodrászhoz is csak azért járok, hogy normálisan nézzek ki, nem érdekel a dolog. Legszívesebben farmer-lapos sarkú cipő és széldzseki, kardigán, amiben jól érzem magam. Utálom a szép ruhát, amit félteni kell meg kényelmetlen. Alkalomra felöltözök szépen, de mindennapokra minek. Munkába rutinszerűen sminkeltem, nem nem foglalkoztat. Most itthon vagyok gyeden a két fiammal (szerencsére nem lányok :), lehet kényelmes ruhákban lenni egész nap. Ha a férjemmel megyünk valahová, akkor feldobom a sminket meg a szép ruhát. Ettől még igényes vagyok, mániám a hajmosás (hosszú a hajam), és az alkatom is fiús, vékony vagyok. Miért akarnék más lenni??? Nekem jó ez így.
2011. okt. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Na annyiban sikerült fejlődnöm, hogy beszereztem pár nőiesebb ruhát, mások segítségével, és kiegészítőt, smink, stb, elkezdtem figyelni a tartásomra, és a járásomra, a beszédemre, meg a viselkedésemre, összebarátkoztam pár lánnyal is.

Nem mondom, hogy úgy érzem, kapásból átütő sikereket értem el, de azért valamit fejlődtem. Legalább minimálisan. :D Ha valakinek lennének még tanácsai azt szívesen várom. Továbbra is leginkább az a nehéz, hogy fejben változzak meg, nagyon sok beidegződött dolgom van, amiket nehéz levetkőzni, ha esetleg valakinek van tippje hogyan legyen finomabb, kecsesebb, nőiesebb viselkedésem, akkor nyugodtan ossza meg velem! :)

Köszönöm az eddigi segítségeket is!

2011. nov. 9. 20:33
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves sorstárs :)

Egy az egyben ugyanolyan vagy mint én,legalábbis belsőre.Én is meguntam,és változtatni szeretnék-elkezdtem(?)-én a belsővel kezd(t)em elsősorban,hiszen szerintem is igaz a mondás hogy fejben dől el minden,ott kell kezdeni mindent.Szóval először is a beszédemmel,sajnos mivel CSAK fiú barátaim voltak(szó szerint) elég trágár lettem..figyelek arra hogy ne káromkodjak,ne beszéljek szlengekben(pl. vágom,kajakra,kes,bláz és társai) megtudtam hogy a káromkodás mellett ezek sem nyerők :D (Hozzáteszem itthon egyedül a mai napig ba.zdmegolok meg anyázok ha nem tetszik valami..erről kéne még leszoknom).A külsőmmel igazából nagy baj nincs,nem volt,nem voltam topis,de magassarkús szoknyás műkörmös se.A magassarkú cipők nagyon megtetszettek,viszont a szoknyát még most se viselem el,se hosszút se rövidet,szerintem ez már így is marad.Cicanadrágot egyenlőre csak a boltig szoktam felvenni :D Nem tudom de valahogy meztelennek érzem magam benne.:D Műkörmöt kipróbáltam,nem jött be.Halálra idegesített,nem azért mert nem tudtam használni,hanem mert idegesített hogy idegen anyag van a sajátomon...tudom hülyén hangzik,a lényeg hogy 3nap után lerágtam,lekapartam,letéptem magamról...nem bírtam.A haj szerintem még nagyon fontos.Már egy jó ideje növesztem,már majdnem derékig ér:) Újabban változatosabban is hordom (ez nagyon pozitív tud lenni a fiúknál,legalábbis sokan mondták),eddig mindig csak kiengedve lógott aztán kész.Most már be szoktam szépen szárítani,néha behullámosítom,vagy felfogom lófarokba,esetleg szép kontyba.Ékszereket nem hordtam sose.Most van fülbevalóm,nyakláncom,a gyűrűket nagyon megszerettem:) Viszont a karkötők valahogy nem jönnek be..zavar.Vettem szép táskákat is,kiegészítőket...övek,kendők,kesztyűk mindenfélét.Sminkelni sajnos még mindig nem nagyon tudok,nincs hozzá kézügyességem..alapozóra szerencsére nincs szükségem,a szememet szoktam festeni,kedvencem egy szép cicás tusvonal,vagy füstös szemek(nagyon ritka amikor elfogadhatóra sikerül:() A számat nem festem,mert vékony sajnos,nincs mit hangsúlyozni rajta.A barna bőrt még szexinek tartják...na most én konkrétan hulla fehér vagyok,DE mindenki szerint jól áll,olyan porcelánbabás:) És mindenki le is beszélt a szoláriumról,valószínűleg 5perc után bőrrákot kapnék.A köldök piercing még szexi,de én nem merem megcsináltatni,félek hogy kiszakad:D Belsőre még annyi,amit írtak hogy mosolyogj..egy szép mosoly nagyon szexi tud lenni:) És még valami amit sok fiú említett,szemkontaktus.Merj az emberek szemébe nézni,ne kapd el a tekinteted,nézz mélyen a szemébe.Hú hát most ennyi jutott eszembe,remélem segítettem valamit :)

2011. nov. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
61%

June válasza:

Én lány vagyok és én szerinetem egoizmus lenne kijelenteni, hogy dögös nő :))), de nagyon jó érzés látni, hogy kitekerednek utánam a fiúk. :P

Először is nem kenhetsz rá mindent a fiúkra, hogy azért vagy olyan, mert velük barátkoztál inkább. Én megmondom őszintén nekem kiskoromtól, egészen mostanáig csak fiú barátaim vannak, és voltak. Két ok miatt, 1.A lányok mindig féltékenyek voltak rám, ezért sosem foglalkoztam velük, 2. Jó formán csak a fiúkkal lehet barátkozni, mivel a nőknél kétszinűbb lény nem nagyon van. ;D

Legelső dolog tényleg az, hogy minden fejben dől el. Hogyha te azt érzed, hogy vissza taszító, és férfias vagy, az is maradsz, és hát igazából ezt is fogják látni mások is. Hogyha te úgy érzed, hogy szexi vagy; olyan aki után epedeznek a férfiak akkor a kisugárzásod is teljesen más lesz! És ettől lesz valakinek "szexi viselkedése". :)))

Először is kezdeném a "szexi viselkedés" fogalmávál, tisztázásával. Ez nem azt takarja, hogy össze vissza nyalogatod az ajkaidat ha meglátsz egy helyes fiút, meg rázod a segged, rihegsz-röhögsz játszod az agyad. Bocs, hogy E/2.ben írtam. :D Sokaknál látom, hogy nagyon "szexi csajnak" hiszik magukat ezért mindenkivel bunkóznak és játszák a megközelíthetetlen, felsőbb rendű lényt. Ettől még senki sem lett szép, és akik általában ezt csinálják csak azért, hogy eltereljék a figyelmet ormótlan mi voltjukról. ;P Ők az úgy nevezett hisztis p...-ák, hadd éljek a fiúk szó használatával. ;D Akik egyébként abszolút nem vonzóak, sőt. Ezzel egyáltalán nem azt hangsúlyozom, hogy legyél egy szürke kisegér, ellenkezőleg! Nekem, az jelenti a szexis viselkedést, hogy van tartásom, mindig kiegyensúlyozott vagyok, és éppen csak mosolygok, nem pedig rikonyálok. :D És hidd el nem nagyképűségből, de a sok méltóságát teljesen elvesztett lánnyal szemben nekem vagy 5x több "móka" jutott ki mint nekik. :P Szóval mindenképpen legyen önbizalmad, tartásod, és egy kicsit legyél titokzatos. DE NEM CSAK a külső értékek teszik szeppé az embert! A MENTÁLIS "SZÉPSÉG " IS ELENGEDHETETLEN! Legalább egy kicsit süssön az értelem a beszédedből, ne dumálj össze vissza, zavartan, vélemény foglalás nélkül! Nagyon zavaró tud lenni, ha mindenre csak helyeselnek, legyen egy álláspontod, tudj mindenhez valamit hozzá fűzni! És ne legyél olyan egy fiú társaságában, mint egy szende, fülig vörösödött kamasz kislány. Próbálj meg szép kerek mondatokkal válaszoni, mély hangon (sokak ezt is szexi hangnak nevezik :) ) komolyan a dolgokra. De félre ne értsed ez nem azt jelenti, hogy soha nem szabad nevetned, vagy viccelődnöd! Csak mindennek találd meg a megfelelő helyét, és idejét! Ettől tekintélyt parancsolsz magadnak, és nincs annál jobb érzés mikor tátott szájjal stírölnek a fiúk. :P ;P Ezek a "mentális orientálódás a szexiség felé" arany szabályai. :)))

Szexi mozgás:

Nem úgy mész, mint a térden rugott öreganyám! Figyelsz a testartásodra! Nem lehajtott fejjel, zavart arccal "ballagsz " az utcákon! Fel emelt fejjel, büszkén, de nem nagyképűn(!), mellet kinyomva, hasat behúzva jól ismert utasítás alapján. :) A LEGJOBB TESTARTÁST ÍGY TUDOD ELÉRNI: Először is állj egy tükör elé, és akkor a legoptimáliabb a testtartásod mikor a gerincoszlopodon fel véled fedezni a kettes S-görbületet, ezt nem tudod eltéveszteni. :) Járj magassarkúban nem csak, hogy szexi, és esztétikus, nagyban javítja a testtartásod. Bár hogyha tényleg ennyire sportos vagy, akkor lehet, hogy lejebb kéne venni az "izmoskodásból" mivel nem szép egy agyonra

gyúrt vádlin egy "cuki cipellő". Sok lánynál láttam, hogy a sport miatt, úgy ment kb., mint Toldi Miklós. :D Teljes válszélességgel, fitogtatva hogy Ő milyen izmos. Ez egyenesen szörnyű látvány! De most inkább áttérnék az öltözködésre. ÖLTÖZKÖDÉS: A nőies idomok rendkivűl fontosak! Nekem például kizárólag kivágott, de inkább mélyen kivágott ruháim vannak. Bár ezt azért engedhetem meg magamnak, mert hát ugye dús kebleim vannak. :) Szóval én személy szerint imádom az ilyen darabokat, és nagyon nőiesek is. De ha Te nem vagy negáldvaa méretes mellekkel, akkor például sálakkala egyensúlyozhatod. Különféle sálkötési techenkikák is vannak, amiket én is nagyon szeretek alkalmazni! Színes rucikba járj. Szerezz be leggings, bár én jobban preferálom a jeggingseket. nagyon szexik tudnak lenni, bár ez is csak a megelelő alkaton. Ha vannakplusz kilóid akkor nem ajánlott, de a sovány lányokon is szörnyen tud mutatni, mivel kb. olyan mintha az tartaná össze őket. Én heti 5x járok edzőterembe,leginkább hasra, fenékre, és combra edzek-gyúrok, így előnyös a naci. ;) Te viszont inkább diétázz, és ne gyúrj! Magassarkúkat mindenképpen szerezz be ne ilyen hegyes orrú "szörnyeket" XD, hanem nőies, szép darabokat vegyél. Törekedj a kényelmességre, és a megfelelő méretre, mert nagyon csúny lehet a járásod, és a lábad is az ellenkezőtöl! Szerinetem egyébként egy 10-15 cm is lehet kényelmes :)), de ez egyén függő.

"Röviden" ennyi. :) Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj, válaszolok. És hidd el ha ezeket betartod olyan NŐ lesz belőled aki méltóság teljes, szexi, dögös, olyan akit mindenki megakar szerezni...vagy lefektetni ;D...saját tapasztalat szerint legalább is beváltak. :)))

16/L

2011. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Ja és June vagyok még mindig. :D

Ne röhögj zavartan, és ne nézz túl sokáig egy pasi szemébe akivel flörtölsz, vagy szemezkedsz!! KIfejezetten irritáló, és AGRESSZÍV kisugárzást öntesz ezzel.

Remélem tudtam segíteni! :)

2011. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek hasznos tanácsok voltak! :) 16 éves létedre le a kalappal, de komolyan, hogy ennyivel több mindent tudsz nálam. :D
2011. nov. 25. 19:50
 30/31 anonim ***** válasza:

June válasza:

Örülök ,hogy segíthettem. ;)

2011. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!