Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A derékról és csípőről a...

A derékról és csípőről a zsart fel lehet nyomni rendszeres masszázzsal a cicikre?

Figyelt kérdés
Masszírozással, dörzsölgetéssel a csípőn, hason lévő felesleget rá lehet nyomni a mellekre?
2009. ápr. 30. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
sajnos nem, de sokan azt mondják lehet, aztán ezért jó sok pénzt el is kérnek. gondolj bele, hogy is lehetne? a zsírsejtek ott vannak ahol vannak, helyük, számuk nem változik, csakis a méretük.
2009. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát ilyen abszurd kérdéssel még soha nem találkoztam... Szerintem nem!!!
2009. ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Wow..Hát ha lenne ilyen opció,akkor valószínűleg nem lenne ennyi nagyseggű,lógómellű "nő" a világon...
2009. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehetetlen! De jó lenne akkor masszíroznék magamnak kocka hasat és izmokat meg úgy + 20 centit magamnak :DDD

Ez a 20 centi félreérthető :DDD de nem is baj. Amúgy magasságra gondoltam. Először...

2009. máj. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az izom az egészen más mint a zsír, kisebb a térfogata mégis nehezebb, mert sűrűbb, ahoz nem fogyni kell, és masszázzsal átalakítani a formát, hanem edzeni kell hozzá és tápanyagdús ételeket enni, hisz alapanyag nélkül nem lesz izom, az hogy milyen szálkás az izomzat, az már a rajta lévő és a szövetek közt lévő zsírtól, nedvességtől függ.

Lehet elsőre hülyeségnek tűnik, de elvileg vannak olyan alakformáló tornák és masszázsok (amit magad is elvégezhetsz) hogy egy nem kívánt felesleg lemenjen anélkül, hogy a másik helyről fogynál, a zsír al lerakódik és nincs hozzád nőve, tehát nagyon sok kitartó kezelés után lehetséges hogy feljebb lehet őket tornázni. anyunak a hasmasszírozástól égett a zsír a hasáról és megerősödtek a kötöszövetek. Mivel a súrlódás energiát és hőt bocsájt ki. És nem csak magától a masszírozástól, hanem az akupunktúrás, kaupresszúrás pontok kezelésétől is függ. (vannak a fülön, talpon és a test különféle részein pontok, minden testrésznek szervnek megvan a maga pontja.) Nekem eddig igy még nem sikerült szépülni, de fájdalmat és emésztési problémát már szüntettek meg.

Találtam már más módszert ami beválik, de nem zsír odébbcsúsztatással :)

2009. máj. 2. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont fordítva szeretném...

Azt mondják egy nőnek vagy jó segge vagy jó melle van. A kettő együtt miért nem megy?!!

2010. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
genetika, a forma meg a csontozattól is függ, ahogy a kiló is attól, a mellben mirigyek vannak, meg esetleg szalagok amik különböző lazaságúak, genetika, de függ az életmódtól is, számít persze a szex, a hormonok, a bogyó, a masszázs, de sok a türelmetlen és lusta ember, edzéssel meg csak a zsírszövet égne le róla, azért van h annyi sportolónak lapos a melle
2012. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!