Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csak a szépeknek tökélet...

Miért csak a szépeknek tökéletes az életük?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy csak a szépeknek van tökéletes életük. Van az osztályból egy lány. Minden fiunak tetszik Kb. 2 éve jár be faluból városra sulizni, és az elején csak az ottani falusi barátai voltak. Be került városba, és egy csomó fiu belezúgott, nagyobb osztályokból egy csomó jó pasi a haverja lett. Hülyéskednek meg minden.

Mikor az elején hozzánk került facebook-on, 8 lájk volt a képeinél. Most meg annyi haverja van, hogy legkevesebb 50-en lájkolják a képeit. Én, a városba laktam egész életembe, de nincs sok barátom. És még az osztályban elég sok így van. Hogy csinálja ezt? Szerintetek az számít, hogy az a lány nagyon szép? Azért akar minden fiú vele járni? Vagy csak velem, és más lánnyal van baj?


2011. okt. 16. 19:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocsi előttem szóló, hülyén jött ki hogy a nutellás kegónyeret emlegetem, te pedig az üreset. Komolyan mondom, véletkeóólen volt!
2011. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

én állitolag szép vagyok...de...nemsok barátom van...(a rajongok, kamubarátok....őket nem nevezném annak....) és messze nincs tökléetes életem...állandóan megfelelési kényszerem van..és nem másnak hanem magamnak...ez külsőben is igaz...folyton siránkozom magamon h nem vagyok szép igazábol csak ügyes...és lassan semmi önbizalmam és kisebbségi komplexusom van....bár lehet h erre a kedves párom is rátesz...:/ uh nem...a szépség nem minden..

23L

2011. okt. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Rám sokan mondják, hogy szépfiú vagyok, mégis egy fos az életem. 0 az önbizalmam (ez még régebben alakult ki) és rohadt rég nem volt bnőm emiatt.
2011. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Most komolyan a lájkok és pasik számának alapján gondolod, hogy tökéletes lehet valakinek az élete? Ennyi elég a tökéletes élethez neked?
2011. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
de nem csak az hogy facebukon sok like-ja van. irtam már. Nagyobb osztályokból haverjai vannak, fiuk is és lányok is. pedig 1-2 éve van nálunk. Hogy tudott annyi havert szerezni csak ugy. Pedig még bulizni sem jár városon, suli után a szülei viszik haza. Ugyhogy egyáltalán nem értem meg, hogy honnan lett annyi barátja. És én meg a többiek. egész életünkbe városba laktunk, és még fele ennyi barátunk sincs.
2011. okt. 23. 13:41
 16/17 anonim ***** válasza:
Gondolom nagy az önbizalma/ mindig jó megnyilvánulásai vannak.
2011. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerinted aki szép, annak tökéletes az élete? Jó, vannak ilyenek, de nem sokan.

Az egyik osztálytársam szép,szinte gazdagok, kafa cuccokban jár, szinte mindenki a talpnyalója.

Az ő barátnője is gazdag, de csak egy elkényeztetett liba, akinek az a legnagyobb gondja, hogy az ECDL vizsga tanfolyamára nem a barátnőivel van egy csoportban.Ja és már a duci kategóriát súrolja a kinézete.Szebb az arca, mint nekem, de nekem százszor jobb az alakom.Parancsolgatós, minden tanár kedvence.


Nálunk ez így megy.De nem mindenhol szerencsére.Gyűlölöm a falunkat, a gazdag köcsögökkel együtt.Hidd el, úgy is pofára esik majd minden ilyen plázacica.

2012. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!