Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A helyzet az hogy kicsit...

A helyzet az hogy kicsit soványka vagyok, kilátszik az alsó két bordám, pedig eszek rendesen, és szeretnék valahogy kinézni de félek hogy ha túl sokat eszek akkor az nem oda megy ahova szeretném és esetleg elhízok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem csak 2 lóg ki:D Használdd ki szerintem, vagy legalább légy tudatában, h sok nő szeretne ilyen testet. Evéssel kapcsolatban nem tudok mit mondani, nekem sehogysem megy a látványos hízás.
2008. aug. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kezzdj el erősíteni.Manapság a csontsoványnő helyett az enyhén!!!!!!!!izmos,formás nők a divatok.Keress fel a lakhelyedhez legközelebbi fitness termet, és már kezdődhet is az alakformálás!és még a hízástól sem kell tartanod:)
2008. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen igaza van az elöttem szólónak. Minnél formásabb annál jobb . Mostanában örülnek a pasik annak ha a csajon van mit fogni. Szóval neféj attól hogy túlhízol. Egyél annyitt amennyi jól esik de sportolj is! Az jót tesz külsőnek belsőnek.

Hajráá!

2008. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!