Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a tetoválásr...

Mi a véleményetek a tetoválásról és a piercingről?

Figyelt kérdés
Állatmániás létemre szeretnék egy kutyás tetoválást az egyik lapockámra a másikra pedig lovakat, ezenkívül a felső karomra Cesar Millant szeretném varratni. Ám ezzel a listának nincs vége. Az egyik fülembe 5 lyukat szeretnék és kiírnám, hogy Cesar ( igen, lehet, hogy egy kicsit beteg vagyok xD) a másikba pedig 3-at, ahova egyéb állatos fülbevalókat tennék. És ehhez még jönne egy orr és egy száj piercing. Tulajdonképpen lány vagyok xD ha nem tűnt volna fel. És véleményetek szerint nagyon furcsán mutatna bennem ez a sok mű dolog? Tulajdonképpen lány vagyok xD ha nem tűnt volna fel. És véleményetek szerint nagyon furcsán mutatna bennem ez a sok mű dolog? Sosem szerettem a mesterséges cuccokat, ám mivel elég zárkózott típus vagyok, ezért ezzel mutatnám meg az érzéseimet a világnak. De igazából arra lennék kíváncsi, hogy mit gondoltok róla. Bár azt tudom, hogy az orr és a száj piercingen kívül mindegyiket biztos, hogy megcsináltatom.
2011. nov. 28. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? :) amúgy szerintem a pc jól néz ki de azért ne álatos legyen.. max. patkó , a tetkó meg hát.. az a lényeg hogy majd ha 10 év múlva ránézel a testedre akkor azt fogod gondolni hogy jó hogy oda tetted?
2011. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A korom nem publikus, bocsi :D de azt tudom, hogy én a testemen bárhol el tudnák viselni egy lovak, kutyát vagy Cesar Millant. Mindenképpen állatos lesz, mind a tetkó és a fülbevalók is. Eddig az egyikbe 3 a másikba pedig 2 lyuk van és mindegyik állatos, szerintem jól mutat. Véleményed szerint miért nem jó az állatos?
2011. nov. 28. 18:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah, bocs vmiért a kérdéseben az egyik részt kétszer küldte el xD
2011. nov. 28. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:

hát nekem 18évesen akad mindenből... tetoválás, 2piercing, összesen 13fülbevaló... :D

bajom nincs vele... ha tetszik csináltasd meg.

2011. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!