Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szép lányokat miért beszélik...

A szép lányokat miért beszélik ki állandóan? Miért utálják őket?

Figyelt kérdés
Csak azért mert szépek?
2011. febr. 24. 16:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
mert féltékenyek.
2011. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Mikor új suliba kerültem, a lányokkal eleinte jóban voltam, semmi csajos dolog, csak jóban. mostanában vettem észre, hogy annyira az a jó már nem is jó, inkább csak megtűrtnek érzem magam, durván kifejezve. Az egyik lánnyal beszélgettem erről, hogy vajon miért lehet ez. Azt mondta, hogy a lányok nem szeretik maguk körül azt, ha valaki szebb. Én valamiért ezt nem tudtam azóta sem elfogadni:(
2011. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

16:14 .. első vagyok.

vannak olyan lányok mint pl. a te esetedben is akiket barátnak nevezel,barátnak neveznek téged, de közben nem tudják elfogadni, hogy szebb vagy náluk és esetleg ha elmentek valahová sokan téged néznek meg nem őket.ezért is lehet ez..

2011. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam az ilyeneket barátnak nevezni. Barátnak hónapok múltán nevezem az embert. Engem csak az zavar, hogy elfogadnak ugyan, de hogy nagyobb érdeklődést vagy, hogy akárhova is elhívjanak, na az már nem megy. Már beletörődtem az életem során, de persze attól még mindig bánt, hogy mindig csak ezt kapom.

De nálam lehet nem is ezzel van a baj, csak az a lány is mondani akart valami okosat, mert én egyáltalán nem látom magam szépnek, mindig csak mások mondják.

2011. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

Nem beszélik ki állandóan.

AKit meg kibeszélnék, az tehet is róla. Például hiába szép, ha el van szállva a szépségétől, akkor még jó, hogy kinézik.

Ha semmi gond a viselkedésével, senki nem fogja szekálni.

2011. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És titeket nem ér atrocitás a szépségetek miatt? Itt leginkább kevésbé szép lányok/nők kritikus megjegyzéseire gondolok.
2011. febr. 24. 16:33
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ebben nincs igazad előző. Én olyanokat hallok magamról suliban, hogy csak pislogok. Hogy én ezzel meg azzal, ezt meg azt csináltam.. 2 barátom volt eddig, egyikükkel másfél, másikukkal 2 évet voltam együtt. Folyton pletykálnak rólam, holott nem adok rá okot. Igyekszem kedvesen bánni az emberekkel, mert tudom milyen jól esik az embernek pár kedves szó. De ennek ellenére mindig is lesznek olyan lányok akik utálnak. Pedig ők sem épp csúnya lányok, ezért nem értem..
2011. febr. 24. 16:35
 8/17 anonim ***** válasza:

nem kell adni a véleményükre:) első vagyok

14L

2011. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok:/

a VOLT legjobb bnőm..pletykát terjesztettek rólam,szintén olyat mint a kérdezőnél..természetesen egy szó se volt igaz belőle:/

2011. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

A legdurvább nekem ez volt:


Egyik haverbarátnőm elhívta magához az egyik neki tetsző pasit, hátha majd ott jobban megismerednek. Többek között elhívta az egyedülálló barátnőnket(szerinte nem szép).

Én voltam olyan bátor, hogy megkérdezzem, hogy engem ugyan miért nem hívott, hisz csak egy laza estét akartak tartani, kis piázgatás, zenélés, beszélgetés. Azt mondta, hogy neki kell az a pasi, ezért nem hív, mert én szép vagyok-.-"

Mondanom sem kell, hogy nem esett valami jól.

2011. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!