Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Önbizalomhiány ellen mit...

Önbizalomhiány ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és annak ellenére hogy van barátom, önbizalmam semmi. Mindig vannak fiúk,akik udvarolnak,udvarolnának,de egyszerűen nem értem őket,hisz nagyon sok nálam csinosabb és szebb lány van. Egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal, mindig azt érzem, hogy ez a lány is szebb mint én vagyok, ez is és ez is .... Mit lehetne tenni ez ellen? Ugyanis ennek a hatása számos területre kihat:/
2011. dec. 31. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Változtass a kinézeteden ha zavar,esetleg próbálj nyitottabb lenni,és próbáld meg magad elfogadni úgyhogy vagy!:)
2011. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Nézd a Macskajajt a Duna Tv-n 0:10-től

19/L

2011. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is ugyanilyen cipőben járok. a sok hülye pláza-whore az oka, fut utánuk az összes fiú és lány,mert 'befolyásuk' van :D (a normális, és a természetesen szép lányoknak meg 'elveszik' az önbizalmát.) szánalmas.

19/L

2011. dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
maszturbálj
2012. jan. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha udvarolgatnak neked a pasik akkor nem értem mi a baj a külsőddel. A pláza cicákkal az a baj, hogy róluk minden épp eszű pasi tudja, hogy tartós mély kapcsolatra teljesen alkalmatlanok, ezért keresi szinte mindenki a rendes lányokat, képet tehetnél fel magadról, üdv
2012. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!