Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudom növelni a mellem...

Kacsa10 kérdése:

Hogyan tudom növelni a mellem méretét? A barátommal 1éve vagyunk lassan együtt és szégyellem még mindig hogy kisebbek az átlagnál a melleim :S

Figyelt kérdés

2012. jan. 29. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetes megoldás nincs. Amúgy valószínűleg csak te látod így! A párod mit mond?
2012. jan. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy ilyen választ adok, de matekos agyam van:

Át átlag azért átlag, mert a mellek méretét tekintve ez egy közepes értéknek számít. Nem jónak, nem rossznak, hanem közepesnek, átlagosnak.

Mivel a mellméretek nem egyforma, ezért van, akinek az átlagnál kisebb és van akinek átlagnál nagyobb a melle, ebben szerintem nincsen semmi rossz, így természetes és még jó, hogy nem egyforma mindenkinek.

Az, hogy nem fogadod el önmagad inkább önismereti problémák gyanúját veti fel bennem.

2012. jan. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

szilikon,vagy macrolane injekció.


egyébként ha 1 év után ez még probléma,akkor a fejeddel is gond van,nem csak a ciciddel.

gondolom szegényt fiút már az agyf@sz kerülgetheti az állandó takargatástól.

becsüld meg a srácot,nem mindenki viselné a hisztit ilyen hosszú távon.

2012. jan. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne szégyeld.Nekem volt egy párom és neki is ugyanez volt a gondja:szégyelte.Egy bizonyos idő utàn elmùlik ez a szégyenlem dolog.Eleinte ő is erősen foglalkozott ezzel a témával de később megértette hogy nem a mellei miatt voltunk együtt.
2012. jan. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elnézést,félreértető volt a befejezés.Szóval nem a mellei miatt voltunk együtt 8évig.
2012. jan. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk, mondjuk csak annyi különbséggel, hogy nem a barátom előtt érzem magam kellemetlenül emiatt, hanem mások előtt. Hidd el, hogy ő úgy szeret ahogy vagy, a kis ciciddel együtt. :) Ha lenne természetes megoldás a mell méter növelésére, akkor nem lenne ennyi műcici. De a remény hal meg utoljára. :)

Nézd meg ezt az oldalt, végső elkeseredésemben én még egy ilyet kipróbálok. :)

[link]

2012. jan. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A barátom azt mondja hogy őt nemérdekli még is ha megyünk valahol és látok egy nagymellű szép lányt olyan rossz érzésem támad :S ..NINCS GOND AZ AGYAMMAL ! csak szeretnék nagyobb melleket hogy jobban érezzem magam és hogy a barátomnak is jobb legyen..
2012. jan. 29. 13:02
 8/9 A kérdező kommentje:
evelyne0109 : köszönöm :) .. háát ennek örülök hogy nem csak én érzem így :) ..lehet az is a bajom hogy akik vannak barátnőim azoknak is akkor mellük van mint két tekegolyó :DD és így kisebbségi érzetem van:)
2012. jan. 29. 13:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Bartók Róbert : köszönöm :) .. ő is mondta hogy nem a melleimért szeret és hogy fogadjam el így magam mert ő így is szeret :) én ezt felfogtam de magamban azért még mindig rossz!
2012. jan. 29. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!