Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök szőkítése?

Szemöldök szőkítése?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta kacérkodom a gondolattal, hogy befestem a hajamat szőkére, de mindig visszatartott hogy eredeti hajszínem barna, igaz nem sötét barna, még középbarnának sem mondható teljesen, de a szemöldököm olyan középbarna. A szőke haj és barna szemöldök nekem egyáltalán nem tetszik, ízléstelennek találom...de nagyon szeretnék szőke hajat. A kozmetikus mennyit tud világosítani? Mi a menete ennek? kb ilyesmi hajat szeretnék: [link]
2012. jan. 30. 19:02
 1/5 anonim válasza:
0%

mucika figyelj!

ha férfi vagy akkor ezzel semmi probléma nincs, de a nőknek a természetesség áll jól és nem a össze-vissza festett haj!!

egyépként keress meg nyugodtan válallok ilyeneket!

2012. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem mucika vagyok, már ne haragudj!:) és NŐ vagyok, és tudom, hogy a természetes a legszebb, de már 30 évesen csak el tudom dönteni, hogy akarom-e festeni, v nem:)
2012. jan. 30. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:

A legelső képen a középszőkét? Azt könnyű. Veszel hamvasszőke hajfestéket 9.1 mélységűt 9%-os hidrogén-peroxiddal, ha világos a bőröd és világos a szemed még jobb lesz.

Én is elég sötétbarna hajú vagyok, de világos bőrű és kék szemű, nekem jól állt a szőkés (a szemöldököm sötétszőke)

azt nem is kellett kiszőkítenem.

Most 30 éves vagyok már de visszaálltam az eredetire. de 3 évig szőkés voltam. amit nem szerettem benne, hogy minden hónapban festeni kellett, és mindig látszik a töve.

Azért érdemes kipróbálni, lehet h még fiatalítana is.

2012. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja, még annyit, hogy én ezt használtam:

[link]

a jobboldalit (9.1) és a szemöldöködre is tehetsz belőle egy fülpálcikával és kb. 8-10 percig hagyd rajta utána töröld le és mosd le!

2012. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs, menj a nyílra a szőkékre és ott a jobboldali az én színem.
2012. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!