Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tornadressznek miért van...

A tornadressznek miért van ilyen bugyis alja többnyire?

Figyelt kérdés
Az ilyen dresszek 90% a bugyis aljú, nem igazán értem hogy ez miért jó, nekem még nem volt dresszem mert nem kellett soha. Most kell mert járok szertornára. Ez alá kell bugyit venni? Vagy olyan mint a fürdőruha?

2012. márc. 4. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Van, aki nem hord alá bugyit, gondolom ezért, így higiénikusabb.

Én amikor áltsulis alsós koromban tornásztam, akkor hordtam alá, mert anélkül kellemetlenül éreztem magam, de vigyáztam, hogy ne lógjon ki alóla.

2012. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk megszokott volt, hogy bugyit vettünk alá. De mikor egy új lány érkezett és láttuk, hogy ő nem vesz fel alá, meglepődtünk. De ahány ház, annyi szokás. Nézd meg a többieket, hogy vesznek-e alá.

Személyes véleményem: Én tuti vennék alá, mert nekem kényelmetlen lenne csak úgy simán :S Mondjuk eleve a tornadresszet sem szeretem :)

2012. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk csak alsóban volt,mindenki bugyit vett alá. :D
2012. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem veszek alá mert úgy jobban szellőzök.

14L

2012. márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem a kérdező kérdését.

Minden tornadressz olyan, mint az egyrészes fürdőruha.

Ergó nem kell bugyi alá, már csak azért sem mert elmozdul...rontja a testmozgás szabadságát.


Esetleg arra gondolsz, hogy lépésbetét van benne mint a bugyikban? Nos erre pont azért van szükség, hogy ne kelljen bugyit viselni.

Balett ruháknál nem szokott lenni vagy ugyan abból az anyagból készül amiből a ruha, és inkább harisnyát vesznek alá. Itt még a tanga sem megengedett.


RSG-s L/16

2012. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!