Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony csajok ti melyik...

Alacsony csajok ti melyik stílust képviselitek, többnyire milyen rucikat hordtok?

Figyelt kérdés
150cm vagyok. Nem vagyok vékony,de duci se. Nagyon szeretem a kényelmes cuccokat,a magassarkú cipőket utállom. Vannak hasonló helyzetűek? Ők hogy öltözködnek?
2011. júl. 8. 07:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

hát én 160 vagyok de sztem én még alacvsony vagyok

hát én általába tornacipő farmer meg pólót szoktam hétkőznapoko

a magassarkúl én se szeretem mert fojton esek benne

amugy mivel kicsi vagyok inkább az ien cuki ruhákat szeretem

lehet ezért néz mindenki 13 évesnek :D pedig 16 vok

2011. júl. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Örülnék ha 160 cm lennék :) a 150 sokkal vészesebb,jobban rákényszerülök a magassarkúra, Gondolj bele nekem 10cmes magassarkú kell,hogy akkora legyek mint te,pedig te is valóban pici vagy :S
2011. júl. 8. 07:35
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is 160 centi vagyok,rocker.ez asszem az öltözködésemet el is mondja:)(fekete ruhák,farmer,póló,bakancs,tornacipő,bőrnadrág/szoknya) A magassarkúakkal elvagyok,ha muszáj,de magamatól nem veszem fel:D 19/L
2011. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

162 cm vagyok és 27 éves.

Én imádom a magassarkúkat, de felveszem az alacsonyabbakat is.

Most tervezem, hogy venni szeretnék egy pár divatos cicanadrágot és azt magassarkúval felvenném.

Én inkább az ilyen cicababás öltözködés híve vagyok. :)

Nem szeretem a bő ruhákat, inkább az olyanokat, ami kiemeli a melleimet és a testhez simulósok.

Farmer nadrágokat, sportcipőket egyenesen utálom, nem szoktam sportosan öltözködni.

2011. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem hangulatfüggő, hogy milyen ruhát veszek fel, de szeretek csinosan öltközködni.
2011. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

magassarkú:D mindig.

sötét, kockás rakott szoknya. fekete/khaki nadrág. fodros pólók, esetleg egyszerű, utálom a mintákat, feliratokat, viszont a zenekaros pólókat imádom. szűk leggingsek: D

2011. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát én 161 cm vagyok és még ígyis én vagyok a legkisebb az osztályba. Ritkán veszek fel magassarkút. Szerintem nagyon aranyos tud lenni, ha valaki kicsi. Ha zavar akkor magassarkú, de ne mindig az legyen rajtad.Am meg stílus az akármilyen lehet de maradj meg az aranyos vonalnál szerintem.
2011. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Szia! Én 154 cm, vagyok, M-es méretet hordok. A hosszú egybe ruhákat kerülöm, összenyomnak. A kicsit aszimmetrikus ruhák jól állnak(srég aljú szoknya, fél vállpántos ruha), optikailag nyújtanak. A mintás, Nagy mintás ruhákat kerülöm, kiemelnék alacsonyságom, szélesítenek. Fontos! Az egybe ruhák, és szoknyák soha ne érjenek a térded alá! :S Borzalmas nekünk alacsonyaknak.Sportos hétköznapokon a térdig érő leging, pólóval és balerina cipőkével jó választás, hűvösebb napokon nekünk nagyon előnyös a cső nadrág! Remélem tudtam segíteni.. "29 éves"
2011. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Ja! És, ha egyszer alkalmira kényszerülsz, soha ne vegyél fel két részes ruhát, ketté vágnak optikailag! Csak egybeszabottat! Ez vonatkozik a menyasszonyira is! Szerintem is maradj az aranyos vonalnál, én sem szeretem a magas sarkút! Ha már picik vagyunk, használjuk ki a kislányok bájunkat! A fiúk zabálják! Egy 180 cm-es nő nehezen tud kislányos lenni!
2011. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó eddig te voltál a legnagyobb segítség!! :) Már csak azért is mert te csak 4 centivel vagy magasabb !:))) Köszi a segítséget (a többieknek is) :))
2011. júl. 11. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!