Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy lány lecsúnyáz egy...

Ha egy lány lecsúnyáz egy másik lányt akkor komolyan gondolja vagy pedig féltékenységből mondja?

Figyelt kérdés
Szerintem csak féltékeny, hogy ő nem olyan szép mint a másik!
2012. márc. 26. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:

féltékenységből


ugyanis, ha egy lány csúnyának lát egy másikat, általában bókolni szokott, mert szánalmasnak tartja a másikat és sajnálja.


nekem is mondta egy plázacica egyszer, hogy szép vagyok.

attól függetlenül nem utánoz semmiben...

2012. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert van egy csaj aki állandóan csúnyáz a suliba, de mások szépnek tartanak (most nem nagyképüségből) és hát az a csaj meg egy bányarém! köszi:)
2012. márc. 26. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nm egy eldönthető kérdés.Van aki féltékenységből,van aki azért mert tényleg csúnyának tart.Amugy meg lehet,hogy sok ember szépnek tart,de ettől még csomó olyan ember lesz aki szerint meg csúnya vagy és nm a féltékenység beszél belőlük.Én azokat a lányokat csúnyázom,akik sztem csúnyák.Ha vki szép azt elszoktam ismerni.De van olyan lány aki szerintem szép,mások mégsem látják annak.Érted már?:)
2012. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkét eset előfordul.
2012. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem szoktam féltékenységből lecsúnyázni más lányokat, vagy ha igen akkor csak bizonyos részeit amit tényleg csúnyának gondolok pl: De rondán és vastagon húzza a szemöldökét! De ronda szőrös a karja!De csúny ez a haj amit most vágatott magának!Elég ronda kiugró állkapcsa van...stb

De nem mondom azért rá hogy de ronda az a lány mert tudom hogy alapból szép..de van amibe nem talál bele...


Viszont Van akire azt mondom hogy csúnya mert tényleg csúnyának látom.


Egyébként meg szemtől szembe senkinek nem mondom a képébe hogy de szép vagy/de ronda vagy...Tehát ha ezt a hátad mögött mondta a csaj és visszahallottad akkor valószínűleg tényleg csúnyának tart , viszont ha a szemedbe mondta hogy csúnya vagy akkor lehet hogy csak féltékeny bár ehhez téged is kéne látni és őt is.

2012. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! A szemembe mondta, utáljuk is egymást és tudni kell róla, hogy bűn ronda de mindenki annak tartja!
2012. márc. 27. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!