Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek én is tökéletes?

Lehetek én is tökéletes?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam.17 éves nagyon alacsony és 40kg,bazi nagy mellekkel.Szőke haj,5kg smink,cicababa menés/beszéd + flegmáskodás,ki vagyok,mi vagyok,azt hiszi gyönyörű mert szőke meg ilyen agyon szoláriumozott csajokat imádja,le áll veled vitázni meg ilyenek.. az osztályba 18 lány van,ebből fiúk és mások szerint ő és én vagyunk a legszebbek,suli elején jóba voltunk,de átmentünk ilyen riválisba.Szerettem volna száj feletti pct,hát persze,hogy ő csináltatott. de a másik gond. én 170cm 69 kg 16 éves lány vagyok egyenletesen oszlik el rajtam,nem vagyok dagadt,se kövér,de ő mindig beszól. persze minket nem lehet össze hasonlitani mert nem egy alkat meg ilyenek,de minden vágyam,hogy jó alakom legyen.nem eszem kenyeret,tésztát.édesságet csak hétvégém + járok 2x aerobicra + holnaptól minden reggel futok. így menni fog? rosszul vagyok ha hasamra nézek ahol van egy kis háj :S
2012. ápr. 9. 23:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Neked is sok sikert! :D
2012. ápr. 10. 11:53
 12/12 anonim ***** válasza:

A képek szerint (linkeken) sokkal jobban nézhet ki az osztálytársad ..

jó ,hogy sportolsz , mást ugyse tudsz egyenlőre tenni.

2012. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!