Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy segíthetnék a barátnőmnek?

Melinda- kérdése:

Hogy segíthetnék a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Ő 17 én is 17 vagyok. Nyáron szokása hogy sose vesz fel melltartót. Mivel az egész nyarat nálunk fogja tölteni kényelmetlen lenne a kidudorodó mellbimbóit nézni. De nagyon nem ez zavar hanem az hogy a mellei NAGYON lógósak a hasa fölé érnek. és ezt is rossz látni. Általában kiráz a hideg. Ebben az évben kezdett el melltartót hordani eddig atlétát hordott. Hogy mondjam neki hogy ez ciki, és legalább sportmelltartót hordjon? (eddig csak azt néztem hogyha neki így kényelmes akkor hordja így, de mostanában tényleg kényelmetlenné vált)

2012. ápr. 17. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy,ahogy ezt ide leírtad.
2012. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és mások am nem cikizik miatta?
2012. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az összes barátja cikizi őt emiatt. A fiúk és lányok is.
2012. ápr. 17. 21:03
 4/5 anonim válasza:
Jajj szegénykém :( azok nem igazi barátok
2012. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen..:// én is próbálok neki segíteni hogy megnyugtassam őt ezek miatt.
2012. ápr. 19. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!