Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A cigi és a kávé mennyire van...

A cigi és a kávé mennyire van káros hatással a fogszabályzós fogaimra?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Látszódik rajta valami elszíneződés vagy hasonló? Szerintem ha mosod rendesen akkor pont annyira mintha nem lennél fogszabis.
2012. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem látszódik rajta semmi, viszonylag még fehérek is a fogaim. Rendesen mosom a fogam naponta 2x-3x. Csak attól félek, hogy ha majd leveszik a fogszabályzót akkor a fogamon ott lesz egy kör ilyen sárga folt.
2012. ápr. 21. 21:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát az lehet hogy a fogszabi alatt fehérebb marad, de mikor a doki leveszi akkor lepolírozza és utána pár napon belül ugyanolyan színű lesz mint a többi részen. Megkérdezhetem hogy mikor fogják levenni és hogy hány éves vagy?
2012. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A felső már 1 éve fent van, az alsó az 6 hónapja. Majdnem mindennap kávézok, cigizni viszont nagyon ritkán szoktam kb. így 3 havonta 2 szál maximum.
2012. ápr. 21. 22:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az a 3 havonta 1-2 szál az semmi :D

A kávé helyett meg mondjuk ihatnál energiaitalt és akkor attól se kell félned.

2012. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Úgy vagyok vele hogy, inkább kávé mint energiaital:D

Amúgy 17 éves vagyok, az lemaradt az előzőből.

2012. ápr. 21. 22:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

'A kávé helyett meg mondjuk ihatnál energiaitalt és akkor attól se kell félned.'


nehogy igyál helyette energiaitalt. az is tartalmaz koffeint, és sárgítja a fogakat. inkább szokj le a kávéról.

2012. ápr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy igyál kávét szívószállal.:DD
2012. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi cigitől nem lesz semmi baja a fogaidnak, de persze az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem szívnád. Könnyen elkaphat ugyanis a gépszíj és azon kapod magad, hogy már napi 1 doboznál tartasz:SS És az már tényleg meg fog látszani. Ami a kávét illeti, kv-zás után moss fogat mindig, én is így szoktam és nincsenek elszíneződve a fogaim. Vagy igyál gyengébb instant kávékat, ne erős feketét.
2012. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A cigiről akkor lemondok, úgyis csak egy rossz szokás... A kávéról meg nem tudok/meg nem is nagyon akarok lemondani mert nagyon szeretem az ízét is. De a tanácsot viszont megfogadom, hogy utána fogmosás és gyengébb kávé.
2012. ápr. 23. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!