Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van valami káros hatása ha...

Van valami káros hatása ha feketén iszom a kávét? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Eddig 2 cukorral szoktam inni és néha ittam egy-egy csészével,viszont tegnap reggel suli előtt bementem egy kávézóba és espressot kértem ahogy máskor is azt leszámítva,hogy most hosszút.Amint mondtam eddig 2 cukorral szoktam tej nélkül most viszont kipróbáltam feketén cukor nélkül.Először nem volt valami jó,de a 3. kortyolásra már nem is éreztem a keserű ízt és simán megittam.A kérdésem lényege ott kezdődik,hogy ezután sokkal jobban kívántam a kávét mint amikor cukorral ittam:D Már alig vártam,hogy végezzek délután és beüljek még 1 kávéra,majd ezután otthon is ittam egyet.
2011. dec. 7. 20:51
 1/5 anonim válasza:

:D

A kávé kivonja a kálciumot a csontokból. A cukor bontásához is kálcium kell.

Max kihullanak a fogaid, de ááá nem :d Kávézz nyugodtan, de ne legyen kálciumhiányod

2011. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tudomány legújabb eredményei szerint a kávé fogyasztása egészséges, jótékony hatással van a szervezetre. Persze megvan, hogy mekkora mértékig. Nézz utána.
2011. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az erős íze tompítja az ízlelést, én otthon mindig iszok rá vizet.
2011. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


ezekbe olvass bele

2011. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Juhtúróval töltött csirkemell? o.O
2011. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!