Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem felháborító?!...

Csak szerintem felháborító?! Érdemes megnézni!

Figyelt kérdés

[link]


nézzétek meg... az öltözködés, a "stílus", az egész felháborító.

Tényleg ilyen világot élünk?


2012. máj. 13. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Zacher Gábor még mindig jó..:D


A többihez nem fűzök kommentárt..:)

2012. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem vagy egyedül, tényleg durva. Nem azzal van a baj, hogy isznak valamennyit, hanem hogy nem tudják mi a határ. Teljes öntudatlanságig inni, nem értem mi a jó benne. Én is buliztam tizenévesen, iszogattunk is, de csak annyit hogy érezzük a fejünkben, jobb legyen a buli. A kezdeteknél tényleg volt néha "baleset", amikor még az ember nem tudja, hogy mennyit ihat. De soha nem volt cél nálunk, hogy a detoxikálóban kössünk ki. Most meg úgy látszik attól lesz valaki menő. Szánalmas a viselkedésük, főleg a srácnak, aki a pénzével vagánykodik. Vajon honnan telik egy tizenévesnek erre? A nagymama meg az utolsó filléreit is a számlákra fizeti... Miért nem arra gondol, hogy oké, mondjuk 10 ezret elbulizik, de a többit félre lehetne tenni, mert esetleg később szükség lehet rá. Tudnám még sorolni... de inkább kihagyom. Az ilyen fiatalok nagy része céltalan, nincs jövőképük, nem tudom hol fognak kikötni később. 28/N
2012. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a lány olyan szép volt az elején mintha a glamúrból lépett volna ki, kár hogy ilyen..
2012. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fúj főleg az a 2 lány felháborító ,amit csinálnak!!!!! Nem lesz belőlük semmi , még takarítónő sem ,van egyáltalán családjuk?Az ilyenek hamar meghalnak ,én nem is törődök velük ,meg sem akarnak változni ,akkor én meg azt mondom ,hogy nyugodtan tegyék tönkre magukat ,nem érdekel!!!! Fúj :s
2012. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még csak most jöttél rá? :)
2012. máj. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!