Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék másra gondolni...

Hogyan tudnék másra gondolni azon kívül hogy milyen ronda vagyok a tablóképünkön? :' (

Figyelt kérdés

Nemrég kaptuk meg a képeket,és iszonyatosan csúnya vagyok rajta...ilyen rossz kép még soha a büdös életbe nem készült rólam mint ez...akkora a fejem rajta mint egy vödör..és bevörösítették a fejem,és szétáll a hajam..nem egózásból,de amúgy tényleg nem vagyok csúnya..de ez a kép olyan borzalmas lett hogy az valami szörnyű. mindenkiről jól sikerült csak rólam nem. és nembííírok másra gondolni csak hogy ott lesz a tabló kirakva a suliba,mindenkinek meglesz otthon,és pont ezen a képen tök ocsmány vagyok..mindenki felfogja rakosgatni mindenhova..és tényleg hihetetlenül ronda vagyok rajta...próbálom magam nyugtatgatni h egy csak egy kép,nem vagyok normális...de nem megy:(


mivel tudnám elterelni a figyelmem,vagy mivel nyugtathatnám meg magam?:/ egész nap bőgök:'(


14l


2012. máj. 21. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Aki ismer az tudja milyen szép vagy amúgy, lehet hogy megjegyzik, hogy ez most nem lett a legjobb kép rólad, de és?:) Ez még mindig jobb mintha azt mondanák, hogy csak képeken vagy szép. És hidd el ez a tablókép dolog pár hétig lesz csak nagy szám, utána mindenki elfelejti:)
2012. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
nem lehet megkérni, hogy esetleg csináljanak egy másik képet? vagy esetleg te küldesz be egyet?
2012. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem,nem lehet..:(
2012. máj. 21. 19:05
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Akkor törődj bele. Még a fotózáson kellett szólni.Ott még vissza lehet nézni a képeidet a gépben. Miér nem szóltál akkor?
2012. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha lelőnek sem tudom megmondani, hol vannak a tablóképeim. Az érettségizős... nem az általános iskolás... mittudomén. Pár év telt el érettségi óta. Ez senkit sem érdekel már! Nyugodj bele, egy újabb szívás ez is a tinikorból. Majd elmúlik!
2012. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem engedte megnézni ott a képeket:|
2012. máj. 21. 19:15
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
hát ez van,már nem tudsz változtatni rajta torodj bele
2012. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Hidd el bátyám rosszabbul járt. Ő amikor a 12.-es tablófotózás volt épp beteg volt, és vörös orral, lázasan, taknyosan készült róla a kép. Igaz, ő fiú, de ne tudd meg hogy kiakadt, amikor meglátta a képet. :D

Egyébként meg nem számít szerintem, mindenkiről készülnek rossz képek.

2012. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk meg el khmm a képeket, pocsékul retusáltak, rózsaszínűek vagyunk, rossz minőségű képeket kaptunk, pixeles az emberek feje. Persze sok embernek tetszett az osztályból, bár nem értem miért jó, ha kismalacra hasonlít a színe és apró, de jól látható kockából áll, mert rosszabb a minőség..
2012. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
na,felpakolta mindenki facebookra...tökjó:|||
2012. jún. 12. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!