Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a mai gyerekek...

Igaz, hogy a mai gyerekek szebbek, mint régen?

Figyelt kérdés

A mai kicsi gyerekek feltűnően szépek, szebbek, mint akár a 20-30 évvel ezelőttiek. Két dolog, ami szerintem közrejátszhat:


I. Személyes szabadság a párválasztásban: Régen nem mindenki választhatta meg a párját, ma már mindenki maga választ magának párt, és az utóbbi évtizedekben megnőtt a szépség értéke. Tudat alatt tudjuk, hogy milyen férfitől/nőtől lenne a legszebb gyerekünk, tehát azt a párt választjuk, a gyerekek pedig valóban gyönyörűek lesznek.


II. A szabadság és a közlekedés, fejlődésével, internetes ismerkedéssel már nem csak a falu és 50 km-es körzetében választunk párt, hanem az ország két végében lakók is gyakran összejönnek, ami segíti a távoli gének keveredését, ami ugyancsak jót tesz a génállománynak, gyönyörű gyerekeket eredményezve.


Valóban szebbek a mai gyerekek, mint a régiek, vagy ez csak kitaláció?


2012. máj. 22. 10:41
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
58%
Részben igazad van, de a gyerekek hiába szebbek... én 20 éves vagyok, a régi képek alapján akkor is szépek voltak a kisgyerekek, szinte mind, mégis egy része csúnya felnőtt lett. És ez az, ami meghatározó az életben, hogy milyen felnőtt lesz valakiből.
2012. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
89%

Erre nem mondhatjuk, hogy a mai gyerekek szebbek. Mint ahogy az egyik válaszadó mondta, hogy több csúnya gyereket látott, mint szebbet.

Én meg úgy vettem észre, hogy a kislányok egyre csúnyábbak, mert az idióta anyukák a fejük búbja fölött kötik be a hajukat.


Azt nyugodtan elmondhatom, hogy a több a hülyegyerek, mert sok szülő nem foglalkozik velük. Plázákba viszik őket, nem mesélnek nekik, nem tanítják, nem nevelik őket...

2012. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
84%

"Nekem az tűnt fel, hogy a mai gyerekek sokkal neveletlenebbek mint a régiek."


Ebben teljesen igazad van. A barátnőm, amikor még nem volt gyereke, sokat panaszkodott, hogy milyenek a mai gyerekek. Én meg mondtam neki, hogy az ő gyereke más lesz, mert ő tudja, hogyan kell megnevelni őket, kire bízhatja, ha elmegy vásárolni meg ilyenek.

És igazam is lett: 6 év múlva férjhez ment, rá másfél évvel később született is egy fiuk. És meg van nevelve. Sokat törődnek vele, meséket olvasnak neki, szeretettel halmozzák el őt. Egyszer sem vitték el a bevásárlóközpontokba, mert mindig meg tudták oldani a gyermekfelügyeletet. (a férje is úgy gondolja, hogy ilyen helyekre nem helyes gyereket vinni) Arra is tanították őt, hogyha le akar ülni a busz / villamos ülésén, soha ne tegye fel a lábát cipőstül, mint ahogy más gyerekek szokták tenni.



Visszatérve a kérdésre: én nem tudom megmondani, hogy mitől csúnya vagy szép egy gyerek. A fent leírt gyerekről csak annyit tudok mondani, hogy helyes :)

2012. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
34%

mert az idióta anyukák a fejük búbja fölött kötik be a hajukat.



És tudod-e hogy miért ott kötik be? Nem azért mert idióta a szülő, hanem azért mert hátul már kifeküdte a haját, d elől meg olyan nagy, hogy a szemébe és és rontja a látását, hát ezért kötik fel a fejük búbján.


A lányom nagyon nagy hajjal született és nem fogom neki levágni az első haját csak azért mert van akinek nem tetszik, hogy hogy van felkötve a kislány haja.


Épp a napokban mondta egy anyuka, hogy amíg nem volt lánya addig annyira hülyének nézte azokat a szülőket akik ott kötik fel a lányok haját, de mikor megszületett az ő lánya akkor jött rá, hogy miért is csinálják.

2012. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Nem, de egyre több allergiás és viselkedészavaros van, ami a mesterséges adalékoknak köszönhető (nem csak az ételekben találhatóaknak, hanem a szervezetben lerakódottaknak is).
2012. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!