Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az imént mondta a TV-ben egy...

Az imént mondta a TV-ben egy Epres Panni nevű "celeb", hogy alap egy igényes nőnél hogy smink, korrekció nélkül nem megy ki az utcára. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

szerintem nem merte magát megmutatni smink nélkül :D

és igényes lehet egy nő smink nélkül is, nem?


2009. júl. 3. 20:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
41%
Ez az Epres Panni "celeb" egyébként egy volt modell, a divatszakmában elég jó neve van, évekig modellkedett Olaszországban, és mellesleg Benedek Tibor vizilabdázónk felesége is. És szerintem egy finom nappali smink, ha kell a problémás területekre, kis spirál, tényleg minimálisan, az nem árthat. Én egyetemista vagyok, és minden nap sminkelem magam. Persze, ha otthon tanulok vizsgidőszakban, akkor nem, mert ilyenkor nem nagyon mozdulok ki, de ha bemegyek suliba, vagy a városba kimegyek, akkor mindig felteszek egy laza, könnyű nappali sminket. Nem értem, miért kell amúgy megszólni az igényes nőket.....
2009. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
mindig vannak nálam sminkcuccok pedig nem is használom őket...csak úgy benne maradtak a táskámban. amúgy a barátom szerint sokkal szebb vagyok smink nélkül :)
2009. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itt nem az igényes nők lettek megszólva, hanem az a lényeg hogy nem mindenkinek van szüksége arra hogy mindig sminkben járkáljon ahhoz hogy igényesen nézzen ki. hát mondjuk lehet hogy ennek a Panninak épp szüksége van rá, én nem tudom hogy néz ki, de attól még nem kellene így általánosítva kijelenteni(e) hogy "minden igényes nőnek szüksége van rá". és van jópár modell az egész hírsek között is akik smink nélkül civilben az utcán elég ocsmányul néznek ki. szóval az hogy modell vagy bármi a csaj, nem garantál semmit. és ismerek olyan csajokat akik nem modellek meg semmi ilyen, mégis elég szépek abszolút smink nélkül is.
2009. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan nő,akin ne "segítene" egy kis smink.Lehet valaki szép smink nélkül,de sminkelve még szebb.( ha jól van kifestve).Pl ha valakinek szép szája van alapból,és azt szépen kihangsúlyozza,akkor csak még szebb lesz tőle...
2009. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

én csak a szemöldökömet szoktam megerősíteni ceruzával, mert elég halvány színű, meg szájfényt. pirosítót csak akkor, ha épp nincsenek rajtam ragyák, mert különben még jobban kihangsúlyozza őket. brrr!!

szerintem csak reklámból mondta, hogy minél többen vegyék a sminkcuccokat.

2009. júl. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :-)

"Nem értem, miért kell amúgy megszólni az igényes nőket....." épp arról beszélünk, hogy NEM attól igényes valaki, hogy sminkel. nem érted? láttam én már kisminkelt koszos, büdös nőt..

2009. júl. 4. 13:17
 17/21 A kérdező kommentje:
ezidáig én se tudtam ki ez a pannika :D lehet tényleg csak reklámból mondta.. nem nagyon akarta magát smink nélkül megmutatni :D
2009. júl. 4. 13:18
 18/21 anonim ***** válasza:
nem attól lesz valaki igényes, hogy sminkel, hanem attól, hogy ápolt. szerintem az az igényes nő, aki ha megy valahová, csinosan felöltözik a stílusához igazodva, ügyel rá, hogy a haja ne legyen zsíros, ne legyen lepattogzódva a körömlakkja, ne árasszon rossz szagot, és mindenképp legyen természetes. Hogy ezt sminkkel v anélkül éri-e el, szerintem nem számít.
2009. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
mivel problémás bőröm van, én valóban nem megyek sehova alapozó+púder nélkül.
2009. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én csak a szempillám festem ki spirállal, annál több kence sosincs rajtam, nem áll jól, öregít, vén sza.....rnak tűnök tőle, pedig egyébként babaarcom van :D=D 20
2019. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!