Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen s. k....

Mit gondoltok egy ilyen s. k. "rongytáskáról"? Vennétek, használnátok?

Figyelt kérdés

Saját gyártmány, nem olyan vészes összedobni, úgyhogy gondoltam, ha lenne rá igény, készítenék eladásra, pl meskára, természetesen más színben és mintázattal.

Így néz ki:

[link]

Pakolni is bőven lehet bele, nem szűkös, minden elfér benne (most épp a Harry Potter 5. részét olvasom, azon kívül elfért benne egy palack víz, a pénztárcám, egy kics csomag zsepi, 2 neszesszer, szemüvegtok, testápoló és naptej). Lefotóztam a belsejét is:

[link]


Szóval ilyen a táska:) Mit gondoltok?



2012. júl. 11. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem tetszik
2012. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, szívessen megvenném, mennyiért adnád? Ha felteszed, mindenképp egy linket is írj!
2012. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik, de lehetne még 2x ekkora, hogy laptop is beleférjen. Nálam ez a táskáknál a döntő, és így nem kell még egy táskát vinni.

A színe nem paraktikus, mert kb. 1 hét múlva szürke lesz. Táskát, cipőt, sötét anyagból hacsak nem patikában élsz.

2012. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mennyit kérnék érte? Mennyit adnál érte?:) Az anyagköltség kb 1500 forint, ebben benne van a cipzárak, a főanyag és a bélésanyag, ezt csak úgy tájékoztatásnak, ennél sokkal többet nem kérnék, de azért valamennyi haszon sem ártana.

A laptoptáskán nem filóztam még, nekem nincs laptopom, de meg tudnám oldani a szabásminta átalakításával.

(Egyébként a táskát már vagy 2 hete hordom, nem szürkül, amúgy simán mosható).

2012. júl. 11. 16:57
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem rossz :)
2012. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérj érte 2000-et akkor, az már 500 ft nyereség :) Amúgy én is most fogok táskákat készíteni,jó móka :)
2012. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a képen látható, de az ötlet nagyon okos! Szerintem lenne rá vevő, bár azért nem túl széles körben.A 2000 reális ár, mert azért 500ft profit nem mondhatnám h sok..:)
2012. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is 200 Ft-ot kérj érte. Jól néz ki, igényes, ha a stílusom lenne, biztos hordanám, csináltatnék veled, de tényleg nem passzol hozzám :)

19L

2012. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2000 akart lenni, nem 200, de gondolom sejtetted :D
2012. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Laptopot azért nem tennék ilyenbe, nem véletlen van annak speckó táska. :D Én félteném, pedig annyira nem aggódom általában halálra magam a notimért. :D

Hát nem rossz, meg szépen van megcsinálva, de én nem hordanám. Nekem nagyon bölcsészes. Viszont elég sok btk-s van, köztük biztos akadna jó pár vevőd. Sztem nem egy btk-s smerősöm lecsapna rá gondolkodás nélkül, meg úgy ránézésre is, majd dobj egy linket, elküldöm nekik. :D (és remélem egyetlen btk-st sem sértettem meg, és kategorizálni sem akarok, persze ott se mindenki ilyen, és máshol is akad, akinek ez jön be. :D)

2012. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!