Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen s. k....

Mit gondoltok egy ilyen s. k. "rongytáskáról"? Vennétek, használnátok?

Figyelt kérdés

Saját gyártmány, nem olyan vészes összedobni, úgyhogy gondoltam, ha lenne rá igény, készítenék eladásra, pl meskára, természetesen más színben és mintázattal.

Így néz ki:

[link]

Pakolni is bőven lehet bele, nem szűkös, minden elfér benne (most épp a Harry Potter 5. részét olvasom, azon kívül elfért benne egy palack víz, a pénztárcám, egy kics csomag zsepi, 2 neszesszer, szemüvegtok, testápoló és naptej). Lefotóztam a belsejét is:

[link]


Szóval ilyen a táska:) Mit gondoltok?



2012. júl. 11. 16:00
1 2
 11/13 Ria6 válasza:
Szerintem ebben a mintában nagyon jó én simmán hordanám sőt ha úgydöntesz készítesz akkor írj nekem kérlek.
2012. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A bölcsészes jelzőt a mintájára vagy a fazonjára értetted? Én nem sok bölcsészt ismerek, nem tudom, hogy általában hogy néznek ki, ezért érdekel:)

2012. júl. 14. 16:52
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó, főleg, ha te gyártottad. nekem van egy hasonlóm, az egyetlen, amit nem szeretek benne, hogy nincsenek benne fakkok, mindent csak beleszórni tud az ember.
2012. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!