Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Levágassam a hajam (természete...

Levágassam a hajam (természetes göndör)!? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most pontosan ilyen a hajam természetesen(a hossza is):

[link]

De igazából már meguntam és újítani szeretnék, ilyenre gondoltam hogy továbbra is tudjam göndören hordani(csak a hosszán szeretnék változtatni:

[link]

Csak egyszerűen nem merem levágatni, mert mindenki mondja, hogy milyen szép meg, hogy mennyire szerencsés vagyok ...

Szerintetek le vágassam, jobban vagy rosszabbul fogom magam érezni emiatt?Köszönöm a válaszokat!!!:)


2012. júl. 21. 20:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mehet! :)

Bár biztos nagyon szép hajad van, a változás mindig jó.

Nem lehet folyton ugyan úgy, ugyan olyan színű haja a nőnek.

Vagy legalábbis én nem bírom ki változás nélkül.


Amúgy meg úgyis megnő majd.. legfeljebb lesz egy rossz döntés az életedben. :)

2012. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. júl. 21. 21:03
 3/17 anonim ***** válasza:
Vágasd le nyár van, a változatosság gyönyörködtet! Majd meg nő! Azt írtad hogy meguntad és újítani szeretnél, akkor hajrá! Nekem fenék alá ért a hajam kb egy hónapja és gondolkodtam hogy mit kéne vele csinálni, mindig is szőke volt a hajam, elmentem a fodrászhoz, megláttam a falon egy képet és közöltem hogy olyat szeretnék [link] szóval ez volt az a kép. :) Ilyenre vágattam 98cm volt az eredeti hajam, és lett belőle 28cm. Befestettem barnára és a saját vőlegényem nem ismert meg! :D De azóta sem bántam meg sőt nagyon örülök neki, meg sokak szerint jobban is áll! :)
2012. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem vágatnám le. Hasonlóan göndör az én hajam is, derékig érő volt már, de meguntam és levágattam ilyen vállig érőig. De utána megbántam, sose állt úgy ahogy szerettem volna. Naponta 2 naponta legalább 1 órát kellett rá szánnom, hogy normálisan álljon, aztán elkezdtem vasalni, de az meg nagyon tönkretette, most pedig állandóan copfban van úgyhogy én megbántam.

Ha vágatsz is belőle, akkor szerintem ilyen sokat ne. Habár te tudod, és bocsi, ha valami rosszat írtam, de tényleg tapasztalat.

2012. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez nem göndör hanem hullámos. Utálom ha összekeverik.

Ez a göndör: [link]

2012. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, de még mindig nem tudok dönteni...A családomnak már felvettetem eszt a tervem, de ők komolyan öngyilkossági merényletként fogják eszt fel XD

Utolsó akkor hullámos, de nagyon nem az a kérdése lényege, mert most nem arra vagyok kíváncsi hogy hogyan nevezik ...

-_-"

2012. júl. 22. 12:16
 7/17 A kérdező kommentje:
Van valaki aki esetleg levágatta a göndör haját???Utána is olyan maradt ???
2012. júl. 22. 14:33
 8/17 anonim ***** válasza:
én olyat hallottam , hogy valakinek egyenes volt a haja levágatta és göndör lett.
2012. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Látatlanban nehéz eldönteni, hogy melyik frizura áll jobban neked. Nekem is ilyen hullámos hajam van, bár nem olyan hosszú, mint a tiéd. Én a sajátomat nem vágatnám le, de pl. van egy barátnőm, aki épp most vágatta le a hosszú haját vállig érőre. El sem tudom mondani, mennyivel jobban áll neki ez a rövidebb fazon! Azért alaposan gondold át a dolgot, nehogy megbánd! :)
2012. júl. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én mindig is olyan hajra vágytam, amilyennek most leírtad a tiedet, de én is egyetértek a többiekkel, vagyis, ha változásra vágysz, akkor csináld! Számolnod kell azzal a lehetőséggel is, hogy nem biztos, hogy úgy fog állni, ahogy te szeretnéd, vagy ahogy te elképzelted. A rövid hajjal is ugyanannyit kell törődni mint a hosszúval.
2012. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!