Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Levágassam a hajam (természete...

Levágassam a hajam (természetes göndör)!? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most pontosan ilyen a hajam természetesen(a hossza is):

[link]

De igazából már meguntam és újítani szeretnék, ilyenre gondoltam hogy továbbra is tudjam göndören hordani(csak a hosszán szeretnék változtatni:

[link]

Csak egyszerűen nem merem levágatni, mert mindenki mondja, hogy milyen szép meg, hogy mennyire szerencsés vagyok ...

Szerintetek le vágassam, jobban vagy rosszabbul fogom magam érezni emiatt?Köszönöm a válaszokat!!!:)


2012. júl. 21. 20:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha tényleg változtatni szeretnél, és a vágást találod a legmegfelelőbb megoldásnak, tedd meg! Meglehet, hogy a vágás után jobban göndörödik majd a hajad, és kicsit felugrik is, dúsabbnak tűnik majd.

Nekem is hasonló hajam van, bár nem ennyire szépen hullámos, inkább olyan össze vissza. Viszont régebben én is lenyírattam ilyen válligérőre, nagyon szerettem úgy hordani, s nem kellett többet foglalkoznom vele, mint amikor hosszú volt. Ha szerencsés vagy, neked is szépen beáll röviden is.

2012. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát ha mindig is ilyen volt akkor biztos göndör marad.de amúgy szerintem gondold meg,hogy nem fogod e sajnálni a hosszát.velem is ez volt és most visszasírnám:(
2012. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mire veszem a bátorságot meg minden... erre a saját anyám aszt mondja ne merjem levágatni, mert szép.És olyanokat mond hogy ocsmány leszek..Pedig annyira ki akartam próbálni, de elég rendesen elbizonytalanított.
2012. júl. 24. 19:58
 14/17 anonim válasza:
ha a természetes göndör hajat levágatod, göndör marad, már hogy ne maradna... amúgy ez HULLÁMOS, és ne, ne vágasd le, mert így néz ki jobban.
2012. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
és ha levágatom el tudom adni is?:P
2012. júl. 30. 17:05
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
azon a képen nem is tevagy...
2015. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!