Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan testrészed amit te...

Van olyan testrészed amit te kifejezetten utálsz a párod pedig pont azt szereti?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen. :/ Bár én alapból nem szeretem egyik testrészemet sem, a hajammal és a szememmel már megbékéltem. A barátom velem ellentétben imádja az összes testrészemet, nagyon szereti pl. az orrom, én pedig azt utálom a legjobban. :D A szem és a haj viszont mindkettőnknek tetszik. :) 16/L
2012. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem van! :) A combomat túl vékonynak találom, de a barátom imádja :-))

22/L

2012. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk inkább olyan van amitől csúnyának érzem magam, szerinte meg ettől vagyok különleges, és emiatt lettem az, aki és amilyen vagyok:)


Ez a dolog nem más, mint egy bőrhiba születésem óta, a jobb vállamtól a könyökömig tart, mintha szétégettem volna és úgy maradt.. kisebb koromban mindig szégyelltem,úgy öltöztem hogy ne lássák, kicsúfoltak érte stb..ettől erős lettem:) Ezért mondja párom, hogy ha nincs ez a bőrhibám akkor lehet nem leszek ennyire erős személyiség mint amilyen vagyok. Én már elfogadtam magam, bár még most is óvom a tekintetektől ezt a részemet..


21/L

2012. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség alatt striás lett a combom és a fenekem. Na ezeket utálom. A férjem meg imádja, azt mondja, hogy nagyon szexi vagyok velük. Nem tudom, hogy mi olyan vonzó benne, a lényeg, hogy szereti őket... :) 24/N
2012. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én sem értem ezeket :D Nekem is hát látom két szememmel, hogy csúnya, de még is :(:DDDD mondjuk kinek a pap kinek a papné :)
2012. júl. 22. 14:34
 6/16 anonim ***** válasza:

eddig utáltam a combom,mert szerintem kifejezetten vastag...párom imádja...


felszedtem 15kilót fél év alatt és most jutottam el odáig,h eltüntessem...szexelni már nem is akartam,mert annyira tehénnek éreztem magam,úgy szégyelltem..párom szerint viszont szexi és ez még neki pont belefér és nagyon tetszik...

22/N

2012. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy kövér vagyok. Én rettenetesen utálom, ő meg odáig van érte. Főleg a hasamért. :)
2012. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A mellem. Szerintem nincs szep formaja, sot, kifejezetten undoritonak talalom, a baratom viszont imadja. Konnyebb igy elfogadni magam, bar vannak rossz napjaim.
2012. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A férjem imádja a fenekem. Szerintem még millió alakítani való van rajta, teszek érte, de nem olyan gyors a változás.

Miután abbahagytam a szoptatást a mellemnek eltűnt a szép formája és olyan laza lett. Ő szereti, de én nem.

2012. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nekem is a mellem...majdnem a csőmell kategória és még a mellbimbóm is nagy de a barátom szereti

meg a lábam. görbe a nagylábujjam, de neki tetszik, simogatja meg masszírozza

2012. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!