Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ennyire megnőtt a kismellűek...

Ennyire megnőtt a kismellűek népszerűsége?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy "nekem a kismellű csajok jönnek be". Ez tényleg így van, vagy hazudnak?:D Már teljesen elment az önbizalmam, mert én (nem kövér, de) teltebb alkatú vagyok nagy mellekkel. Az már senkinek se jön be?

2012. júl. 25. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

De. De ha van egy fagyi árus, aki árul vaníliát, csokit, epret, diót, kinder ízű fagyit, akkor az esetek elég elenyésző esetében lesz csak 1 fajta ízű fagyi kelendő.


Ergó: hülye kérdés- hülye válasz. ;)

2012. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
51%
Hát régen szerették a dúskeblű nőket, de ma már nem a mell teszi az embert.Mindenesetre én a nagy mellek mellett szavazok :D
2012. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi, az a nagy helyzet, hogy ha szép a mell (márpedig mind szép) akkor bizony lehet bármekkora! Kicsi, nagy, szinte mindegy, csak legyen! És nekem a teltebb, de formás lányok a zsánereim, mégis szeretem a kismellű kisebb csajokat is, mindkettőnek megvan a maga szépsége. Ha 165cm / 65kg vagy, és kedves, azonnal feleségül vennélek! :))
2012. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Még annyi jutott eszembe kiegészítésként, hogy a kis mellnek egy esetben látok egyértelmű előnyét: ha a nagy az szilikon! A Tied, mint mondod, alapból nagy, minden bizonnyal csodás!!! :)
2012. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A vékonyok ideje sem áldozott le, a ducik ideje se, a kis és nagy mellűek ideje sem, értsétek meg:

ahány ember, annyi ízlés!

2012. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nagy százalék hazudik,csak hogy mi jobban érezzük magukat. Mert én mégis mindenhol azt látom,hogy a nagy mellűeket preferálják,és ha egy nőnek kicsi a melle akkor már nem is nő. Nekem meg ettől nincs önbizalmam. Én lapos vagyok, változtatni nem tudok (nem tudok hízni). De még nem jutottam el odáig,hogy megbarátkozzak magammal.

23/l

2012. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 23/l ... én spec. nem hazudok, tényleg így van, ahogy fent is írtam, mindegyik tetszik. És ha te nem lennél szimpatikus, tuti, hogy nem a mellméreted lenne az oka! (mellesleg semmi bajom veled az égvilágon!!!! csak mondom, hogy eszembe nem jutna ilyen!) Az messziről látszik, hogy nem sok önbizalmad van. És ha ez az elméleted, kiszúrsz minden nagymellű nőt, akit lenyúl egy pasi, de azt nem figyeled, hogy a kismellűek is ugyanúgy elkelnek. :) Bezzeg aki nagymellű, az meg fogyni akar... Ejj, ti lányok! :D
2012. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt veszem észre, itt a neten mindenki a kismellűeket isteníti, én meg már teljesen kétségbe vagyok esve h nekem meg hatalmasak (sovány vagyok, nem kövér és nem is duci).

De a tv-ben viszont meg csak a plasztikát nyomatja mindenki, én totál össze vagyok zavarodva

Nekem már mindegy kinek mekkora nem érdekel :D Szerintem te se foglalkozz ezzel. Sok hülyeséget is össze hordanak itt gyakon, néha nem árt ha szüneteltetjük a látogatást erre fele :D

2012. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Láááááányooook!!! Attól, hogy egy Ferrari szép, még nem lesz csúnya a Mazeratti sem! :))
2012. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
és a kismellűek a ferrari?? ááá :D önbizalmam kezd a padlón lenni :D
2012. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!