Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kismellűek! Hogyan öltözködtök...

Kismellűek! Hogyan öltözködtök csinosan? Pl. alkalomra? Szoptatás után semmi mellem nem maradt, és nagyon lefogytam.

Figyelt kérdés
szégyenlem az alakom, 43kg-ra lefogytam, csont és bőr vagyok. minden ruhám lötyög rajtam. a melleim helyén csak két üres kis zacskó maradt, jelenleg 70A-s melltartók jók rám, régebben 85B vagy C-set hordtam. szörnyűűű. persze megérte, hogy szoptathattam a kisfiam, de szeretnék csinosan öltözni ezentúl is, DE MIBE??
2010. dec. 3. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem a garbók, illetve a mellnél kereszcsíkos ruhák előnyösek a kis mellre, illetve még azt tudnám ajánlani, hogy tereld a figyelmet más testrészeidre, tehát pl fölül bővebb a felső, alul, a deréknál pedig szűk. Ilyenre gondoltam: [link]

De például hordhatsz szoknyát is, az a lábaidra tereli a figyelmet. Én, mint szintén kismellű nő, a dekoltált felsőket nem igazán ajánlom, mivel sajnos nincs mit bele tenni, de abból is létezik egy-két jó fazonú. Olyanhoz szerintem push up melltartót vegyél (ne nagyon durván szivacsosat, csak kicsit!).

Remélem, tudtam segíteni!

2010. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem viszon a magasnyakú garbó pont nem jó...

Inkább mell alá érő nyakláncokat vegyeél, vagy mellel egy vonalban végződőt. A bővebb ujjó ruhák állnának még jó, az A-szabású felsők. Érdemes szögletes nyakkivágást és mell alatt húzott felsőket venni.

2010. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok, nekem jól álltak a garbók, kiemelték a mellemet, pedig amúgy nagyon pici. Bár lehet, hogy az anyag volt jó, illetve a szabása.
2010. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, bocsi, nem akartam beléd kötni..:)
2010. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kötöttél belém, lehet, neked van igazad, végül is az, hogy valaki kismellű nem jelenti, hogy ugyanaz jól áll neki mint egy másik kismellűnek:)
2010. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A garbó nagyon jól áll a kismellűeknek. Sajnos, nekem az átlagnál nagyobb van, így a kedvenc garbómban úgy nézek ki, mintha lufikat tömtem volna a pulcsimba:/
2010. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!

ilyenekre gondolok én is, hogy denevérujjú felsők, kámzsásnyakú felsők, pulcsik, de nem tudom, milyen fazonok vannak még.

a garbókat szeretem, de azok nekem nem a csini kategóriába tartoznak.

igazság szerint meg vagyok lőve teljesen, az összes csinos ruhám olyan, ami hangsúlyozza a mellemet, ezeket mostantól elfelejthetem. kb. új ruhatár kellene. eddig is vékony alkatú voltam, de most nagyon durván lefogytam. családi alkat ze, nem sok esélyem van hízni.. legalábbis nagyon nagy erőfeszítések árán néhány kilót...

a nadrágok is lógnak rajtam, fenekem sincs semmi, nemcsak mellem. a lábaim is nagyon vékonyak, de azért elmennek.

2010. dec. 3. 19:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Acélmerevítős fűzőket hordok:) Főleg a mell alatti fazonok a jók, iszonyatosan jól felnyomják és kiemelik a melleket, de a mell felettiekből is jók a kosarasok:) Plusz a szép, karcsú derékra terelik a hangsúlyt

Pl. [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Csodálatos ruhaköltemények ezek a fűzők :)

2010. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból kisnövésű vagyok, de a melleim még ehhez képest is aránytalanul kicsik. 70A-s melltartók közül válogatok, és nagyon sokat kell válogatnom, mert többségük nagy rám. :S

Ha kényelmeset akarok irány a tinirészleg, ha szexit, akkor rengeteget kell válogatni, de megéri.


Egy jól megválasztott melltartó csodákat művel!

És nem az 500ft-os piacosra gondolok, érdemes 1-2 komolyabb darabot beszerezni, ha másra nem hát alkalmakra.


Nekem pólókban a V-nyakkivágás jött be, a széltében csíkos darabok, vagy ahol pont a mellnél van minta. Mert a mellnél mintás felső optikailag nagyobbítja a mellet.


Vannak olyan felsők, főként nyáriak, ahol mellnél olyan ráncos kis habos-babos rész van (nemtom ezt hogyan mondják) esetleg még gumis vagy kötős is mell alatt, hát az is egy csodás dolog. :P

2010. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem nem csak a garbó vált be, hanem a garbó-ihlette csini felsők is. Nincs mély dekoltázs, hanem egy vékony gallér, ami a nyak körül van...nem tudom, mi a neve:)

ilyesmi:


[link]


ujjatlan garbó, vagy nem is tudom minek nevezzem:)

Szerintem a mély dekoltázst kb elfelejtheted, nekem van pár dekoltált felsőm (70A-s mellekkel) de tényleg nagyon ki kell fogni, mert általában nem állnak jól.

A szögletes kivágást is tudom ajánlani, de általában az extravagáns megoldások (pl aszimmetrikus cipzár) jó döntések.

2011. jan. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!