Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szabályos, szimmetrikus arc...

A szabályos, szimmetrikus arc tetszik nektek jobban, vagy a karakteres, vagyis mondjuk kicsit nagyobb orr, feltűnőbb áll, magas homlok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 23:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ezekszerint nekem karakteres arcom van...


de amúgy (legtöbb esetben) szerintem a karakteresek szebbek....az ilyen átlagos,semmit mondó arcok olyan ....semmitmondóak :D


13l

2011. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Olyan, hogy szimmetrikus arc nem létezik, olyan koponyával rendelkező ember létezik akinek szimmetrikusnak látjuk az arcát de valójában az se szimmetrikus. Ugyanis ilyen a szimmetria az egy teljesen tökéletes tükörkép, ha csak egy apró különbség van az arcunk egyik felén bármi orr, száj, szem, akkor már nem szimmetrikus... és valami mindenkinél van, annyi lehet a különbség emberek között, hogy az átlagnál nem feltűnő szabad szemmel.

Viszont egy nagyon nagyon fárasztó nap végén nézzenek bele a tükörbe, egyből felfog tűnni az ami kipihent állapotban fel se tűnne. :)


József

2013. febr. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, amúgy a szimmetrikus nem csak szabélyos gömbölyűt jelenthet, hanem hogy a két fele az arcnak nagyjából egyforma, a kérdező úgy gondolta hogy nagyjából, nem milliméter pontosan. De a szimmetriához nem sok köze van a karakternek. A karakteres arc az lehet markáns, szögletes, élesebb arcvonalú, erős kisugárzású, egyedi, és vannak a baba arcú, kerek husis arcú egyedek.

Pl Mila Jovovich elég sovány, meg nagy álla van, de keskeny állkapcsa, és jó a kisugárzása, szépnek találom, gyönyörűek a szemei, szép arcú nő. Kis mellekkel is szép. Mila Kunis alacsony nő, vékony, de kerek arcú, meg husis az arca, de a két szeme felemás árnyalatú, nekem ő is szép, de pl Palvin Barbi is szép, gyermeki, jó colos is, nincs nagy szeme, de kisminkelve gyönyörű, meg anélkül is, természetesség árad belőle, és jó a kisugárzása. Katie Holmes is magas, vékony, olyan az arca mégis mint egy zsebibabának, egyszerű, nem kihívó, és a fülei is picit elállnak de szép, Christina Riccinek nagy a homloka, hatalmasak a szemei, kerek pofija van, pici orra, aránylag nagyobb a homloka mint másnak, orrához képest is, de nekem tetszik. Aranyos az arca és szép, különleges. Sandra Bullock karakteresebb, kicsit hosszúkás és szögletes az arca, de van előnyös smink és ruha is, és szép így kis szemekkel is meg szögletes arccal is, jó a kisugárzása, szimpatikus, és az orra is tetszik nagyon, meg a grimaszai

2013. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!