Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan beszeljem le a baratnom...

Hogyan beszeljem le a baratnomet az emos divatrol?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A baratnom egy emos csaj aki mar teljesen megbolondult.Mellettem ul es az egyik nap csak lerakja a fejet es szomoru a semmiert.Jon a masik baratnom megkerdezi hogy mi a baj erre fel elkezd vele ordibalni.Utana meg az a baja hogy en miert nem kerdem meg hogy mi a baj hat miert kerdezzem ha a masikkal is csak ordibal.Aztan mondta nekem hogy megoli magat.En nem hittem.Masik nap ugy jott suliba hogy piros volt az erenel a bor mert parszor vegighuzta a kest az eren.Amikor mondtam neki hogy beszelgessen az iskolapszihologussal mert szerintem depresszios kinevetett.Azt mondja hogy o ezeket mind azert csinalja mert emos es ugy akar viselkedni mind az emosok.Szoval no kedv erfelvagas tiszta fekete ruha meg ilyenek.Hogyan beszeljem le rola?Mert nem hogy fevagja az erei es meghal mert akkor ....jhuu
2008. máj. 8. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy normális csajt. :)
2008. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez most vicc?Nem hagyhatom a szar-ba a legjobb bartnomet.Segiteni szeretnek neki de nem tudom hogy.Ez most komoly?Keressek egy masik baratnot?:((
2008. máj. 8. 13:19
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
nem hiszem, hogy a barátnőd meg akarná ölni magát, mert akkor már megtette volna. egyszerűen a figyelmet akarja magára felhívni. hiszen ha az egész országnak megmutatja, hogy nézd tegnap vagdostam magam, akkor azzal azt éri csak el, hogy jobban figyelsz rá, hogy véletlenül se legyen öngyilkos. akikben az elhatározás komoly, azok gondolom titkolni igyekeznek, nehogy valaki megakadályozhassa őket.
2008. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom eleg kenyes es szeret a kozzeppontban lenni,de akkor is a baratnom es nem szeretnem hogy ilyen legyen.Es fizika oran mindig veszem el a szeget meg a kest tole felek nehogy csinaljon valamit!Koszi h valaszoltatok!Es varom tovabbi valaszaitok!
2008. máj. 8. 16:53
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha tényleg ki akarná nyírni magát, akkor az a minimum, hogy hosszába vágja fel az ereit, nem pedig pedig kerersztbe karcolgat. Szánalmasak ezek az emosok.

De téged tényleg sajnállak. Szar lehet látni, h az eddig normális barátnőd idiótává válik. Sztem ne küld egybő pszichologushoz inkább beszélgess el vele egy délután náluk vagy nálatok. Mond el neki, h téged megijeszt azzal, ahogy viselkedik, és hogy nem baj, ha nem mindig ő van a középpontban. Sztem elmondhatnád neki, h attól, h a késsel játszik a normálisabbak nem fognak hozzá pozitívabban viszonyulni. Gondoljon a szüleire, azokra akik szeretik stb.


Hát kb. ennyi. Te tudod, h milyen és h h lehet rá a legjobban hatni. Sok sikert!!!!

2008. máj. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
*egyből
2008. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt de eleg makacs ez a baj hat nemtudom!
2008. máj. 9. 13:20
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj! NE vedd el tőle a kést meg a szeget! Ugyanis annyira senki nem hülye, hogy óra alatt öngyilkos legyen. Garantálom, hogy nem lesz öngyilkos! Pont arra megy ki a játék, hogy odafigyelj a hülyeségeire. Egyszerűen ne foglalkozz vele, barátkozz normális lányokkal, hadd lássa, hogy velük mennyivel jobban érzed magad! Egy idő után abbahagyja ezt a marhaságot. Hidd el, ő nincs szarban, hiszen semmi baja, csak majmol egy idétlen stílust, és úgy gondolja, hogy attól nagyon érdekes lesz, ha megjátsza a problémás csajszit. Pedig ez a legtöbb embert taszítja. Majd rájön. Sajnos mást nem tehetsz, mint hogy egyszerűen nem foglalkozol vele, amikor rájön a hülyeség. Ha normálisan lehet vele néha beszélgetni, akkor beszélgess vele, ha behülyül, akkor hagyd ott a francba. Ne aggódj, semmi baja nem lesz, csak meghülyült, de azt sem komolyan, idővel elmúlik ez a baromság. Tudom ,mert én is hasonló tini voltam, igaz, akkor még nem hívták ezt emonak, meg nem volt egyenruhám, meg nem volt ilyen mindenféle feketére festett hajam, meg én nem is voltam ilyen "jaj de cuki, cejetjek, naon ari vok" meg hasonlók, csak én is mindenen siránkoztam 15 évesen, meg karcolgattam a kezem, aztán tessék, most egy teljesen normális 21 éves nő vagyok, sőt, férjem van és fél éves gyerekem, szóval azt hiszem, kinőttem én is ezeket a marhaságokat. A barátnőd miatt se aggódj, nála is el fog múlni.
2008. máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen hogy valaszoltal!Megfogadom a tanacsod!
2008. máj. 11. 12:24
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy! Mármint a divat részéről nem érdemes lebeszélni. Mindenki úgy rondítja el magát, ahogy neki tetszik.

A magatartása viszont... hát... izé... öö. elég gáz!

Nagyon műmájer majomkodás ez az "emo-s akarok lenni, emo-s-ként akarok viselkedni". Meg ez a "szomorú vagyok, mert ez is hozzá tartozik a kliséhez". Valahogy arra kellene reflektálni, hogy nevetségessé és szánalmassá teszi magát ezzel. Gondolom, hogy ti most pont abban a korosztályban vagytok, amikor az embernek ahhoz, hogy valakinek érezze magát, példák, felvett magatartásformák kellenek. Érdemes lenne elbeszélgetni vele arról, hogy az ugyan rendben van, hogy valahová tartozni akar, hogy fel akarja hívni magára a figyelmet, stb stb. De akkor én inkább azt az "attitűdöt" javasolnám felvenni, ami inkább azt sugározza, hogy: "sikeres vagyok", "magabiztos vagyok", "elértem már valamit az életben" stb stb. Még akkor is, ha nem három Porsche áll az udvarukon otthon és átlagosak, netán szegények. A világ úgy néz rád, ahogy te őrá. Ha az a célja, hogy mindenki csak egy "kis szerencsétlen"-nek tartsa, akkor csinálja csak. De ha tekintélyt, megbecsülést, emberszámbavételt szeretne kieszközölni, akkor rossz úton jár. Így csak egy LÚZER benyomását kelti. Jó ez neki?

2008. máj. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!