Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan beszeljem le a baratnom...

Hogyan beszeljem le a baratnomet az emos divatrol?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A baratnom egy emos csaj aki mar teljesen megbolondult.Mellettem ul es az egyik nap csak lerakja a fejet es szomoru a semmiert.Jon a masik baratnom megkerdezi hogy mi a baj erre fel elkezd vele ordibalni.Utana meg az a baja hogy en miert nem kerdem meg hogy mi a baj hat miert kerdezzem ha a masikkal is csak ordibal.Aztan mondta nekem hogy megoli magat.En nem hittem.Masik nap ugy jott suliba hogy piros volt az erenel a bor mert parszor vegighuzta a kest az eren.Amikor mondtam neki hogy beszelgessen az iskolapszihologussal mert szerintem depresszios kinevetett.Azt mondja hogy o ezeket mind azert csinalja mert emos es ugy akar viselkedni mind az emosok.Szoval no kedv erfelvagas tiszta fekete ruha meg ilyenek.Hogyan beszeljem le rola?Mert nem hogy fevagja az erei es meghal mert akkor ....jhuu
2008. máj. 8. 12:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Biztos hogy ez nem jo neki,megprobalok vele beszelni koszi h valaszoltal:-)
2008. máj. 15. 13:16
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi az az emo? 16/L.
2020. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!