Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit mondjak a ruhámmal kapcsol...

Mit mondjak a ruhámmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kaptam egy pántnélküli felsőt de mivel nagy volt rám ezért átalakitottam. Vajon ez pozitiv dolog ha rákérdeznek hol vettem és én azt válaszolom, hogy én csináltam, vagy épp ellenkezőleg?

2012. aug. 7. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem te csináltad, átalakítottad. Lehet, hogy senki se fogja megkérdezni. De ha igen, mondd meg az igazat. Hány éves vagy, hogy ennyire számít mások véleménye?
2012. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

1. nem vennék a lányomnak egyedül ruhát.

2. ha már kaptam,szerintem bunkóság alakítgatni

3. nem te csináltad, csak átalakítottad

4. most dicsekedni akarsz,vagy mi?

2012. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem értem a kérdést...

Miért kéne bármit is mondanod?

Kit érdekelne, hogy mi van a ruháddal?

Miért kéne eltitkolnod az igazságot, ha valaki mégis megkérdezi?


Tényleg ne haragudj, de ez egy abszolút felesleges és értelmetlen kérdés...

2012. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez most mi? Milyen kérdés ez? Kit érdekel, hogy hol vetted a felsődet, és hogy mi volt vele?
2012. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a suliban az barátnöim mindig megkérdezik egymástol hogy hol vetted mennyi voltmeg ilyenek.. és a keresztanyumtol kaptam.
2012. aug. 7. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

szerintem az tök jó, ha te csinálsz, vagy átalakítasz egy ruhát, én is büszkélkedek, amikor megkérdezik h honnan van a ruha és én azt mondom h anya varrta nekem, és ilyen biztos nincs másnak

15/L

2012. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
micsoda probléma, mondd az igazat,de ne azt,hogy te csináltad,mert nem te csináltad:)
2012. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!