Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg tapintatosan...

Hogy mondjam meg tapintatosan egy csajnak, hogy törődjön többet a külsejével?

Figyelt kérdés
Van egy lány,tetszem neki.Nekem is tetszik valamennyire..nagy kék szeme van,szép arca,jó alakja,hosszú haja.De sajnos nagyon elhanyagolja a külsejét.Stílustalan ruhákat hord,semmi smink,a haját csak begumizza egyszer és kész.(de persze ápolt) Hogy mondjam meg neki,hogyha járni akar velem,akkor legyen igényesebb?Pár nőiesebb ruhával,enyhe sminkkel,jobb hajviselettel bomba csaj lehetne belőle..16/F(16/L)

2012. okt. 5. 23:44
1 2 3 4 5
 1/41 Mókusgyilkos ***** válasza:
98%

pffffffffffffffffffffffffff.

sehogy! v így kell v nem kell ez ilyen.

nehogy már még te döntsd el h milyen stílusa legyen.

1 16 éves lánynak már miért kellene sminkelnie magát ha amúgy is szép + a lófarokkal sincs semmi baj nem bűn az ha vki nem vakolja ki magát azért h a haverjaidnak tudd mutogatni.

2012. okt. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, nem akarna indulni az Én is szép vagyok című műsorban!
2012. okt. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
91%
Mondd csak meg neki, azonnal meggondolja magát veled kapcsolatban :D
2012. okt. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
28%
Inkább kérj meg valakit, hogy mondja el neki helyetted. De fenn áll a veszélye annak, hogy ez kiderül és akkor ez nagyon fájni fog neki. Másik módszer, hogy kerek perec meg mondod neki. Tedd hozzá, hogy az őszinteség egy jó kapcsolat alapja, és most is őszintén kinyilvánítottad a véleményed. :)
2012. okt. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
100%
Öhm... Ha ezek problémát jelentenek nem szereted a lányt. Egyedül az öltözködés ami fontosabb, de ne azért ne legyetek együtt mert nem sminkel meg úgy hordja a haját. Fiatal, alakul még.... Lehet 20 évesen meg ő mondja, hogy ha nem ilyen vagy akkor csá.
2012. okt. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondom, nem kéne ennyire őszintének lenni!
2012. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hagyd meg a lányt értékesebb férfitársaidnak... pár év és labdába sem rúghatsz a többi srác mellett majd.


muha ha ha ha...

2012. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
100%

1. Mi van abban az esetben, ha ő így érzi jól magát.

(Én sem szeretem, ha valaki a stílusomat kritizálja)


2. Szerintem nem azt fogja szem előtt tartani, hogy neked tetsszen, nem biztos hogy szereti magát sminkelni.


Az is lehet, hogy kicsit konzervatív felfogású, ezért öltözik így.

A lényeg hogy mindenki tisztelje a másik "stílusát" és öltözködését.

2012. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Jaj, jaj! Nagyon óvatos légy! Ha egyébként ápolt, akkor lehet, hogy csak természetesen akar kinézni. Persze más oka is lehet, mondjuk pénz, vagy egyéb.

Egyébként így ismerted meg.Semmiképp sem fenyegesd azzal, hogy "Hogy mondjam meg neki,hogyha járni akar velem,akkor legyen igényesebb?

Nem ismered a lányokat, ha ilyent akarsz mondani neki.

Én is rosszul tűrném. Biztosan kitalálsz valami enyhébb és kedvesebb megoldást. Sok sikert!

2012. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

bakker 7-es :D

hirtelen úgy olvastam hogy "ladába se rúghatsz" :D

:)

2012. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!