Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg tapintatosan...

Hogy mondjam meg tapintatosan egy csajnak, hogy törődjön többet a külsejével?

Figyelt kérdés
Van egy lány,tetszem neki.Nekem is tetszik valamennyire..nagy kék szeme van,szép arca,jó alakja,hosszú haja.De sajnos nagyon elhanyagolja a külsejét.Stílustalan ruhákat hord,semmi smink,a haját csak begumizza egyszer és kész.(de persze ápolt) Hogy mondjam meg neki,hogyha járni akar velem,akkor legyen igényesebb?Pár nőiesebb ruhával,enyhe sminkkel,jobb hajviselettel bomba csaj lehetne belőle..16/F(16/L)

2012. okt. 5. 23:44
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
67%
Nem volt szükség sem filozófiára, sem pedig átgondolásra. Ezek egyszerű tények, amelyeket nem bírsz elfogadni és megérteni. A 00:33-as kommentelő nagyon szépen összefoglalta. Ti, fiatalok sajnos annyira meg vagytok vezetve, hogy nem láttok tovább attól mint amit a média belétek sugároz. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a szóban forgó lány még ellen tudott állni a média nyomásának, nem úgy mint te.
2012. okt. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
67%

"Szerintem ehhez kell testi vonzódás is.De miért ekkora baj,hogy nem egy elhanyagolt külsejű lánnyal akarok járni?"


A választ leírtam. Leírták mások is.

Nem a lány elhanyagolt, hanem a te korosztályod magas ingerküszöbű. És ez nem rólad szól, hanem róla. Te olyan van amilyen, de ő miért ne maradhatna olyan amilyen?

2012. okt. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

#31 Szóval akkor legyen mindenki elhanyagolt,"mert így is szeretnek"? Aki tesz a külsejéért az besugàrzott birka?

#32 Én viszont teszek azért,hogy vonzó legyek a lányoknak,és változtam az ő kedvéért is.

2012. okt. 6. 00:54
 34/41 A kérdező kommentje:
Amúgy talán mind ismeritek személyesen a lányt,vagy mi? Ha már itt ítélkeztek...vagy minden jelentős információ nélkül hogy lehettek ilyen mindentudók..rejtély.
2012. okt. 6. 00:58
 35/41 anonim ***** válasza:
0%
Olyan jó ,hogy itt szidjátok a fiatalabbakat akkor nyilván ti az a generáció vagytok ,akik már gyereket nevelnek vagy fognak.A mai tinik vajon nem épp attól váltak ilyené mert a ti generációtok szépen szólva is baszik a nevelésre és hagyja ,hogy a gyerek a TV előtt nézze a szennyt? Persze lehet hurrogni ,hogy vannak kivételek stb. és igen persze ti mind azok vagytok.
2012. okt. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg buta fiúcska vagy. De tudod mit? Mondd meg neki kerek-perec, hogy milyen változásokat szeretnél rajta látni, és főként, hogy miért akarod. Csak aztán nehogy itt siránkozz, ha faképnél hagy!
2012. okt. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ra az egeszet.., ezt tapintatosan nem tudod kozolni. Keres olyat aki tenyleg tettszik, teljesen. Ha megmondod a lanynak, nagyon konnyen onbizalomhianyos lehet.
2012. okt. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
29%

Most mondok egy sztorit:


Én minden nap hajat mosok, naponta kétszer tusolok, szépen, ízlésesen ki vagyok festve, minden szempilla szálam vigyázz állásban áll, csinosan öltözködöm, stb...

Rengeteg bókot kapok.

A volt barátom nem tudja magát túltenni rajtam már egy éve, mert nem talált még másik lányt aki így törődne a külsejével mint én, és tetszene is neki egyben. Azt mondta, hogy velem mindig olyan jó volt megjelenni, büszkeség töltötte el.


Azt mondom neked, hogy ha saját eszével nem fogja fel a lány, akkor ne nagyon mondd meg neki, mert sértődés lesz a vége úgyis. Majd találsz olyat, aki mindenben megfelel neked.

2012. okt. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

#32 Talán ismered személyesen a lányt,hogy ilyet kijelentesz? Nem hinném.

#38 Igen,erre gondoltam..

És azért vagyok buta,mert nem egy magára semmit nem adó,a külsejével nem törődő lánnyal akarok járni?

2012. okt. 6. 09:40
 40/41 anonim ***** válasza:
Nem vagy buta. Nekünk ez a jó, és kész. Elég szürke embert lehet látni amúgy is az utcán, miért legyek én is az?
2012. okt. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!