Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg tapintatosan...

Hogy mondjam meg tapintatosan egy csajnak, hogy törődjön többet a külsejével?

Figyelt kérdés
Van egy lány,tetszem neki.Nekem is tetszik valamennyire..nagy kék szeme van,szép arca,jó alakja,hosszú haja.De sajnos nagyon elhanyagolja a külsejét.Stílustalan ruhákat hord,semmi smink,a haját csak begumizza egyszer és kész.(de persze ápolt) Hogy mondjam meg neki,hogyha járni akar velem,akkor legyen igényesebb?Pár nőiesebb ruhával,enyhe sminkkel,jobb hajviselettel bomba csaj lehetne belőle..16/F(16/L)

2012. okt. 5. 23:44
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Értem mit akarsz. Az, hogy nem sminkel a hétköznapokra, csak alkalomra, az szerintem nem baj. Ha elmennétek valahová, biztos kifestené magát, főleg, ha megkéred rá. A jó smink mindenkit szebbé tesz.

A hosszú haj elég zavaró tud lenni, esetleg jegyezd meg, hogy szereted a fonott hajat, kontyot, olvastad, hogy jót tesz a hajnak, ha sokféleképpen hordják, mert akkor kevésbé törik és kíváncsi vagy, hogy néz ki így meg úgy.

A ruha: na ez pénzkérdés is meg ízlés. Lehet, nincs neki egyik sem. Mondhatod, hogy szeretsz ruhákat nézegetni, vásárolni, menjetek el együtt, ha valami ünnepe lesz, megleped egy pár ezer Ft-os pólóval vagy valamivel, ami jól áll neki. Lehet, nem érdekli a divat, nem tudja, mi áll jól neki, de ha meglátja magát csinosan, akkor biztos tetszeni fog magának és ha sokat dicséred, talán lesz hatása. Pl. ha van egy jó ruhája, dicsérd, hogy mennyire csinos benne, akkor talán rájön, hogy neked fontos a jó kinézet.

2012. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!