Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják meg azt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják meg azt aki sokat foglalkozik a külsejével?

Figyelt kérdés
sok tanár és a többi lány állandóan beszólogat a barátnőimnek és nekem ,hogy "mert nektek csak a külső számít " meg hogy "majd az életben nem az fog számítani ,hogy hogy néztek ki" stb., pedig nem avgyunk hülye libák ,csak annyi ,hogy vasaljuk a hajunkat és sminkeljük magunkat és sokat sportolunk hogy jó alakunk legyen.Nem vagyunk hülye libák , pedig pl.én 16 éves vagyok és eddig mindig osztályelső voltam. mégis hülye libának tartanak minket. A hátunk mögött lek*rváznak , csak azért mert szeretnek minket a fiúk. 2 éve van barátom , mégis egy k*rva vagyok a szemükben. Miért csinálják ezt?? Minden naposak ezek a beszólások. Miért szólják meg azt aki sokat foglalkozik a külsejével??
2012. júl. 15. 16:05
1 2
 1/11 AvernusTriad ***** válasza:

Nem ismerlek, ezért nem tudok biztosat mondani, de:

nagy valószínűséggel felszínesek vagytok, azért. Miért mondom? Mert az én korosztályomban is voltak ilyen lányok, és ők is sekélyes természettel rendelkeztek.

Az érvelésed, miszerint osztályelső vagy, nem ér semmit, mert a s*ggelés és az értelmi szint között akkora a különbség, mint a geológus és a teológus között.


No offense.

2012. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem baj ha ezt a "mindig osztályelső voltam"szöveget nem nyeljük be kanál nélkül?! :D aki aránytalanul sokat foglalkozik a külsejével,a belsőben pangó ürességet kompenzálja :)
2012. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 englishman ***** válasza:
51%
egy szóval: irigység... tipikus eset :D irigyek arra ahogy kinézel, irigyek az eredményeidre. ők soha se lesznek olyanok mint te vagy a barátnőid és egyszerűbb irigykedni mint példát venni... szard le őket...
2012. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A válasz nagyon egyszerű. Az ilyenek, akik jól néznek ki és tanultak is, ritkábbak, mint a fehér holló. Legtöbbször csak a seggrázás megy, mert tizen pár évesen a 8 kiló smink. Ezen felül elhiheted, hogy aki igazán szeret, az pont lesz@rja, hogy nem vagy kikenve, valamint majd te is rájössz, hogy a legtöbb hozzád hasonló kinézetű csaj/nő csak arra jó, hogy egyszer meghúzzák (jelezném, a leírásod alapján téged nem ebbe a kategóriába sorollak).
2012. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
irigyek. tipikus csajok :D
2012. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne szívd mellre. Lehet, hogy nem tehetsz róla. Mint ahogy az előttem szóló is írta: sajnos az olyan lányok közül, aki sokat foglalkozik a külsejével, és jól is néz ki, elég sok a felszínes, egoista liba, akit csak az érdekel az életben hogy őt szórakoztassák. És ezt általában meg is kapják.


Az ilyenek miatt, mivel te ugyanúgy nézel ki, téged is megszólhatnak. Tudod mint a feketéket. Előítélet. Van ilyen. De tehetsz ellene. Pl minek vasalod a hajad? Fiú vagyok, elárulom, nem mindenkinek áll jól, meg unalmas is egy idő után. A dúsabb, természetes, akár hullámos hosszú haj, sokkal szexibb. Smink se kell mindig, és akkor nagyobbat üt, ha mégis van rajtad. Ne öltözködj ribisen, ha nem vagy az! Kicsit se. Megértem, hogy a mai világba fontos a külső, de ha jó tested van, akkor egy kicsit szexibb ruha, már másokból hatalmas irigységet vált ki. A fiúk meg totál készek lesznek, ha csak rád néznek, hogy nem kaphatnak meg most rögtön.... ezt akarod?


Ha azt akarod, hogy ne a cicababa külsőd alapján ítéljenek meg, szolgálj rá az ellenkezőjére.


18/f

2012. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebből a szövegből, sajnos nem tudok objektív véleményt alkotni. Az, hogy valaki osztályelső, még nem bizonyítja, hogy nem egy ostoba liba. Már csak azért sem, mert nem mindegy, hogy milyen színvonalú iskolában osztályelső valaki. A másik pedig, hogy a magolási képesség nem feltétlenül áll egyenes arányosságban az általános intelligenciával. Ha például mindig a hajvasalásról meg a sminkelésről, netán az alakotokról csacsogtok, akkor ne várd, hogy jó véleménnyel legyen bárki az eszedről. Őszintén szólva kíváncsi is lennék, hogy melyik iskolában van osztályelső és mik ott az elvárások, mert ha mindennap hajat vasalsz, sminkelsz, sportolsz, és pasizol, hát lássuk be, nem sok időd maradhat a tanulásra. Így vagy egy zseni vagy, amit az írásod alapján azért kétlek (nem bántásból mondom, sokan nem vagyunk zsenik:D), vagy alacsony a színvonal az iskolában. Viszont ha azokat a csekély elvárásokat prímán teljesíted, nem értem, hogy mi a problémájuk a tanáraidnak. A többi lány hát ki tudja. Biztos van irigység is a dologban, de valószínűleg inkább csak a külsőtök miatt. Valószínűleg ők sem lehetnek valami óriási lángelmék. Vagy te és a barátnőid nem nagyon álltok szóba olyanokkal, vagy barátságtalanok vagytok azokkal, akik szerintetek nem ütik meg a szinteteket. Akkor se várjatok túl nagy népszerűséget. Amúgy nem tudom, nyilván csak találgatni tudok.:)
2012. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eléggé gyenge lehet a színvonal, ha ezzel a helyesírással, és átlagos fogalmazási készséggel osztályelső lehetsz...
2012. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az agyaddal is foglalkoznod kell, különben irányítható libává válsz. Szellemi kondi nélkül a küső semmit nem ér. Olyan, mintha lenne félbevágva egy húszezresed, és csak az egyik fele van nálad. Semit nem tudsz vele csinálni.


Tudod, a szépség elszáll, a tudás megmarad.

2012. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a szép, aki reggel is szép. A sok sminkkel csak becsapjátok az embereket. A sportolás viszont helyes dolog.
2012. júl. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!