Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg tapintatosan...

Hogy mondjam meg tapintatosan egy csajnak, hogy törődjön többet a külsejével?

Figyelt kérdés
Van egy lány,tetszem neki.Nekem is tetszik valamennyire..nagy kék szeme van,szép arca,jó alakja,hosszú haja.De sajnos nagyon elhanyagolja a külsejét.Stílustalan ruhákat hord,semmi smink,a haját csak begumizza egyszer és kész.(de persze ápolt) Hogy mondjam meg neki,hogyha járni akar velem,akkor legyen igényesebb?Pár nőiesebb ruhával,enyhe sminkkel,jobb hajviselettel bomba csaj lehetne belőle..16/F(16/L)

2012. okt. 5. 23:44
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Ugyanis minő meglepetés egy kapcsolathoz testi vonzódás is kell..és ez így nagy csorbát szenved.Én is mindent megcsináltam az ő kedvéért.(pl.felzseléztem a hajam) És miután nem ismertek se engem se a lányt,az eddig adott válaszaitok semmit se érnek,viszont jót szórakoztam rajtuk.És lehetne a kérdésre vàlaszolni?
2012. okt. 6. 00:30
 22/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm #20,így gondoltam én is.Mindig dicsérem,viszek neki virágot,stb:)
2012. okt. 6. 00:31
 23/41 anonim válasza:
hát szerintem, akkor ugyan úgy közöld vele, mint ahogyan ő is közölte, hogy zselézd fel a hajad
2012. okt. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most hiába magyarázzuk neked, hogy mi veled a baj.. még "kicsi" vagy hogy megértsd.


De összefoglalva: akit szeretünk, azt akkor is szeretjük, ha történetesen egy kukás zsákot visel. Ergó a te elvárásod, hogy megfeleljen az igényeidnek. Pedig akit szeretünk, szívünkből azt szeretjük tisztán, szeretjük mocskosan is. De majd ha felnősz és megtalálod a párod akkor te is megérted ezt.


És azért pocskondiáz itt mindenki le, mert ezzel a hozzállással egy egészséges lányt tehetsz tönkre. Mert erről szól a tinikor. A birkaságról. Hogy beállj a sorba, és minden ráderőltetett divat hülyeséggel megerőszakold önmagad, hogy elfogadjak a többiek. És ezekből a tömegemberekből akik kétségbeesetten kapálóznak, hogy bent maradjak a csapatban... lesznek az alacsony önértékelésű, szorongó felnőttek. És irigyek lesznek azokra az emberekre, akiknek nem kell smink, hogy jól érezzék magukat, akik bámulatosan végig lejtenek az utcán kinőtt cuccokban is, mert nekik nem kell tömegkellékek ahhoz, hogy BOLDOGOK legyenek.


Én leginkább ettől félek. Hogy valahogy ráveszed, hogy adja fel önmagát. És ezzel elvetted a lehetőségét a boldogságtól.

2012. okt. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
62%
Hogy mi a baj? Te magad vagy a baj! Mit gondolsz, szerinted nem sejtet valamit az eddig elhangzott kommentek többsége?
2012. okt. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Értem a gondolatmenetet,nem vagyok (annyira) hülye.De akkor eszerint ha valaki csinos az már birka? Így is mellette maradok,de sajnálom kicsit,hogy nem bontakozhat ki a szépsége.
2012. okt. 6. 00:37
 27/41 A kérdező kommentje:
Sonata90:Köszönöm az átgondolot és elképesztően mély filozófiai hangvételű kommentjeidet de többre nem tartok igényt.(inkább keress egy barátnőt)
2012. okt. 6. 00:39
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem értettél meg: ha szeretnéd, nem kéne "csinosnak" lennie. Mert ő lenne a leggyönyörűbb.
2012. okt. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát a huszonhatos komented nem azt mutatja, hogy nagyon érted a válaszokat. Ja és a többi komented is hasonlót bizonyít.
2012. okt. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Szerintem ehhez kell testi vonzódás is.De miért ekkora baj,hogy nem egy elhanyagolt külsejű lánnyal akarok járni? Most már csak ez érdekel.
2012. okt. 6. 00:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!