Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép vagyok szerintetek?...

Szép vagyok szerintetek? Milyennek találtok?

Figyelt kérdés

Pontozhattok is :)

[link]

[link]

[link]



2012. okt. 11. 18:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
98%
Igen,valóban műnek tűnsz:) Sztem átlagos vagy
2012. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem vagy szép, nem tetszenek az ilyen műnők.
2012. okt. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
97%
Ez a szemöldök iszonyat ocsmány, elrontja az egész arcodat, ami amúgy nem csúnya. A hajad túl világos, nem áll jól neked. Ezen kívül nagyjából rendben vagy.
2012. okt. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
95%

A harmadik képen az ott feltehetőleg a barátod, és feltehetőleg ő szépnek tart. Akkor meg miért érdekel mások véleménye? :D

Arc: legelső, ami eszembe jutott róla, hogy a szemöldököd nagyon mű, főleg ezzel a nagy ívvel. Annyira nem jön be. Azontúl nekem az orrod is furán áll egy kicsit, na de ez ellen semmit sem tehetsz. A mosolyod lehetne természetesebb is, a szemed pedig elég világos, én jobban el tudnék képzelni hozzá valami sötétebb hajszínt, így egy kicsit sápadt hatása van számomra.

A testeddel nincs különösebb bajom, arányos, bár ez az öltözék kicsit túl extrém nekem.

Összességében 10/6, egy normálisabb öltözékkel, valamint a szemöldököd természetesebbé tétele, valamint egy sötétebb hajszínnel lehetne egy 10/8 is.

Nem akartam letörni az önbizalmad, csupán őszinteségre törekedtem.

2012. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim válasza:
83%
Sztm meg Isten ilyennek akart téged persze műszemöldök nélkül :D bár kitudja, és ő szépnek lát szal senkinek nincs joga leszólni más alkotását nem igaz? :)
2012. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
szerintem nem, de szimpatikus vagy. (nem pasi vagyok, lány, de nem leszbikus :D félreértés ne essék :D)
2012. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
41%

Altalaban herotom van az olyan lanyoktol mint te (most telleg nem bas.zogatasbol irom...bar sztem jonehany kommentnek elegge olyan szaga van) de te valamiert szimpatikusabb vagy. A szemoldok, oltozkodes nem tul elonyos, eleg videkinek hat. Mindezek ellenere nekem van valami az arcodban ami tetszik. Amit irtam az telleg nem lehuzasskent irtam, ez jutott elso blikkre az eszembe.


De sztem ez nem a te keped kerdezo hanem valaki, esetleg ismerosod random fb kepe. Magadrol talan elonyosebbeket raktal volna.

2012. dec. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
91%

Azzal a szemöldökkel úgy nézel ki, mint egy bohóc, amire még pluszban rá is segít az az erőltetett vigyor.


Summa summarum: szerintem nem vagy szép.

2012. dec. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
43%
C-típusú műnő.
2013. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim válasza:
93%

a szemöldököd meg az a szemkihúzás borzalmas... a szemfestés az annyira gáz, mintha egy 8 éves kisgyerek követte volna el...


de nem teljesen mindegy, hogy mi szépnek vagy rondának látunk? amilyennek érzed magad, az a lányeg.


túl mű vagy, akit max megdugnak, használnak, utána eldobnak...


ha nem lennél ennyire mű (szemöldök, ííííííííííí szájtartás), a hajadat nem marta volna teljesen szét a hidrogénperoxid, szép lennél.


a fogaid

2013. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!