Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép vagyok szerintetek?...

Szép vagyok szerintetek? Milyennek találtok?

Figyelt kérdés

Pontozhattok is :)

[link]

[link]

[link]



2012. okt. 11. 18:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 AlinaHella ***** válasza:
100%
Ha arra kérdezel, hogy szép vagy-e, felesleges feltenni olyan képet, amin nem látszik az arcod /2, 3/. Egyébként igényességgel egy jobb hetest is kihozhatsz magadból, bár kissé műnek tűnik a hajad, szemöldököd, de nekem egészen tetszel/nőként/. Hatos, de alakítható. : )
2013. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
100%

az orrod ronda.


ha a szépséged érdekel, ne mutogasd a csöcsöd :D az arc alapján döntik el...

2013. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
30%
valaki írta, hogy előnyös lenne, ha nem szemből fotóztatnád magad. hát ne is oldalról... a nagy orrod nem férne a képbe.
2013. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim válasza:
100%

Egy tipp (és egyben szívesség)

KÖNYÖRGÖM HA A SZÉPSÉGEDET KÉRDŐJELEZED MEG ITT, NE, ismétlem, NE OLYAN k..vás képeket tegyél fel, főleg a 2. ..

még te sem gondolhattad komolyan, ha egy ilyen képet itt fel mertél tölteni.. nem offból, de te kajak ekkora .... vagy?

próbálj meg több időt frdítani a természetességre, az jobban beválik a férfiaknál ( !! ) mint a műnő hatását keltő apakomplexusos csitrik.

UI.: AZT ÍRTAM férfiaknál, nem tudom hogy a kisfiúknak bejön-e

UI. part 2.: ne rondítsd el magad ilyen mű szarokkal,szép lennél, de ez tönkre vág.. :(

2013. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
Nem vagy szép. Ha szembe jönnél az utcán, akkor simán elsétálnék melletted. Oké, én lány vagyok, de még a lányok is megnéznek egy másik szép lányt.. Te nem vagy az. De amúgy az alakod nagyon jó!! Az 10/10!
2013. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
nem vagy az a lány aki kitűnik a tömegből a szépségével, de szerintem igenis szép vagy és a tested is jó. egy kicsit ku*rvás a kisugárzásod, de én ezt szexepilnek veszem :D
2013. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
Amúgy nem vagy csúnya, de az a szemkihúzás cigányos, a szemöldököd nagyon nem jó, a hajad meg a sok szőkítéstől sprőd és töredezett. Ez ilyen leharcol K benyomást kelt sajnos. Az igénytelenebbje körében ez pár éve még divat volt, de ma már ez ciki. Jó max. falun meg szabolcsban nem az még, de ott mindig le vannak maradva pár évvel.
2013. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:

A negatívumok:

- Szolis bőr brrr ez a legrosszabb amit bárki tehet magával...

- Nagyon természetellenes a hajszíned, nem is igazán áll jól, inkább egy picit sötétebb szőkét, gesztenyebarnát, sötétbarnàt mondanék

- A szemöldök nagyon furcsa, keress egy jó.kozmetikust, aki rendbehozza

- Ruhák: Kicsit sem nőies, kicsit r*bis, stb

Pozitívumok

-Arc: semmi extra, de határozottan szép:-)

- Szemeid is szépek

- Alakkal sincs semmi baj, pont jó

2013. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hegyes az álla és nagyon kiugró.
2013. aug. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim válasza:

én is ilyen kérdést tettem fel...

az enyémet törölték



most azon gondolkodom, hogy az enyémet miért törölték, és a tiedet miért nem? ...

2013. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!