Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem érzem magam...

Mit tegyek ha nem érzem magam szépnek, se csinosnak?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és régen semmi bajom nem volt,de elkezdtek csúfolni tavaly hogy csúnya vagyok.Igazából ezt egy fiú mondta.Azóta mondjuk jóba vagyok mindenkivel és mondják is páran hogy szép vagyok,de azóta nem érzem magam annak :/
2012. okt. 31. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Semmit.
2012. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Olyanok vagyunk, amilyennek születtünk. Normális környezetben nem a külső tulajdonságok számítanak, hanem az emberi értékek. Ha úgy érzed, nem vagy elég szép, attól még nagyon értékes ember lehetsz. Ez növeli az önbizalmadat. az önbizalom pedig sokat segít abban, hogy jól tudd magad pozicionálni a környezetedben. Ha ebben sikeres vagy, senki nem foglalkozik azzal, hogy szép vagy-e vagy sem, az a lényeg, hogy elfogadjanak.
2012. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit mondott azt felejtsd gyorsan el!!

Az önbizalmad kissé megingott, de szedd össze magad, menni fog ne félj, légy kissé kacér, egy pár divatos új ruci jót tesz! Változtassál magadon és fogad el magad te először, és elfogad más is!

(tombol a tini kor, de mulandó)

2012. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

VÁLTOZTASS ÉS NE RINYÁLJ.

De komolyan. Mid nem tetszik?

2012. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetlen fiú miatt van mindez?? Ki a frászt érdekel egyetlen fiú véleménye? Sosem lesz olyan hogy mindenkinek tetszeni fogsz mert mindenkinek más az ízlése.

Magadnak próbálj tetszeni, ami nem tetszik magadon azon változtass.

2012. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. okt. 31. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!