Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magadnak mlyen mintát csinálsz...

Magadnak mlyen mintát csinálsz a körmödre?

Figyelt kérdés
Körömnyomdát nem lehet magunk készíteni?Ha igen akor hogy?
2009. aug. 16. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugy szoktam csinnálni a mintákat a körmömre hogy egy kis csepp lakkot teszek a körmömre a válaszott szinből és tű segitségével szépen eligazitom és olyan szép hatás eredméynekezek vele. De nagyon szeretem a köröm matricákat is az is nagyon hasznos :) és esztétikus is
2009. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mendus ***** válasza:

Igen körömnyomdát is lehet kapni, én nem is tudtam, hogy létezik ilyen, de valamelyik nap mutatta barátnőm, ő egy majálison vette, nagyon szép minták vannak, csikó, halak, korona, szivecske és miegymás =)

úgy kell használni, hogy egy csepp körömlakott ráteszel a nyomda egyik mintájára, majd van egy fém lap, amivel lehúzod hirtelen mozdulattal a fölösleges körömlakkot, majd van egy pecsét szerű kütyü aminek műanyag a teteje, és arra rányomod a mintát, majd onnan a körmödre =) megpróbálok képet keresni róla =) ha lesz akkor elküldöm e-mailben. pusz 16/L

2009. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!