Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Bejön nektek olyan...

Lányok! Bejön nektek olyan fél m-es szakáll ugyanakkora bajússzal, vállig érő hajjal? (a szakáll fele fonva)

Figyelt kérdés
Kort Is IRjatok! Fiúk is irhatnak,de inkább a lányokra lennék kiváncsi!
2009. aug. 20. 19:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

nekem nagyon nem jön be. egyszerűen nem tetszik, egy picike arcszőrzet, a haj lehet hosszú, de se szakáll, se bajusz.

20/L

2009. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
A haj az tökéletes,minél hosszabb annál jobb.Imádom a hosszú hajú pasikat,főleg ha van kecskeszakálluk is.De az már nem jön be,ha az egész arca szőrös,sehol sem borotválja,vagy kecskeszakáll,vagy körszakáll(de az csak akkor ha rövid).Ez csak az én véleményem.18/L
2009. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Most már én is meggondoltam magam. KECSKESZAKÁLLAM LESZ.
2009. aug. 31. 18:41
 24/26 anonim ***** válasza:

16 éves koromban még bejött volna, mert akkor ezt a tipust kedveltem, de ma már egyáltalán nem tetszene.De ettől függetlenül van olyan akinek jól áll, más, lehet hogy nem is állna jól neki.

23/L

2009. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

hmhm...

a szakáll nem de a haj az jó :D

akár lehet a haj hossza hát közpéig is érő, azis bejön :D akinek jól áll =)

most barátom növeszti a haját, és jól áll neki ^^

de szakáll nemigazán..

15/L

2009. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Még hogy nem jön be a szakáll a nőknek? Johny Deeptől bezzeg rengetegen elolvadnának:) Több szakállas, borostás, bajszos férfi van világon mint csupasz arcú. Kívéve a kispulyák. Szerintem még nem haltunk ki, legalábbis én úgy látom:D
2012. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!