Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az a pastel goth stílus?

Milyen az a pastel goth stílus?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 01:47
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Gondolom valami új kitalált divatvalami... a feltűnési viszketegségben szenvedőknek. Pastel színek gothal keverve. Google talál neked róla sok képet meg mindent...
2012. dec. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
énse tom, de nkm nagyon bejön az öltözködésük
2012. dec. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért nevezik gothnak, szerintem semmi közük hozzá, inkább hasonlítanak a scene-ekhez, a lolitákhoz, vagy a szimpla alterekhez. Kialakult szubkultúrájuk pedig tuti nincs, ez csak egy sima, minden eredetiséget nélkülöző öltözködési stílus, minimális számú követővel. [link]

[link]

[link]

[link]

2012. dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, hogy hasonlítani akarnak a gothokra, de mégis lányosan és cukin.

Legtöbbjüknek világosrózsaszínre vagy kékre festett haja van, rövid farmer, ilyen baszott nagy platformos cipő, laza ing.. ilyesmik :) És elmaradhatatlan a kereszt legalább valamelyik ruhadarabon.

2012. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Gusztustalan.

Semmi köze a gothhoz....

2012. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

pastel goth=goth utánzat

ha valaki igazi goth és ki is akarja mutatni akkor merjen a szubkultúrájához illően öltözni vagy akkor legyen csak belsőleg goth,mint hogy ilyen elfajult "pastel goth" :D

2012. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


itt olvashatsz róla magyarul is

2013. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. máj. 19. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:

nincs mit! ^^

remélem tudtam segíteni :)

2013. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!