Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a tetoválásh...

Mit szóltok ehhez a tetováláshoz, ha meglátjátok egy nő csuklóján mi az első benyomásotok?! Érdekelne, mert pár napon belül akár az én csuklómat is díszítheti ez a gyönyörűség.

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 10. 14:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

azt hogy ez is egy tucatmajom. majdnem minden tinilány az ilyen mély tartalmú szavakat varratja magára.

vagy azt hogy bieber fan vagy

igazából nem tudom melyik variáció a rosszabb

2013. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Alexandra0908 ***** válasza:
42%
következő tattod meg pitypang legyen...az is olyan "kevés"embernek van,nagyon eredeti tudsz vele lenni.
2013. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Az hogy aki komolyan gondolja ennek a szónak a jelentését, az nem varratná magára egy divattetkó formájában. Jól néz ki, de én soha nem csináltatnám meg, mert sokaknak van ilyen. Mondjuk én amúgy sem csináltatnék tetkót.
2013. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Szeritem, ha már egyszer ráveszed magad arra hogy tetoválást csináltass, akkor légy kreatív és csináltass egyedit. Akár maradhat ez a szó is, ha neked jelent valamit, de én pl. más betűstílussal csináltatnám...
2013. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Alexandra:

Nem kértem ilyen primitív emberek véleményét mint a tiéd,azt hiszed hogy minden ember aki magára varrat valamilyen tetkót nincs jelentősége vagy mi a fene?!

Lehet hogy az enyém pont nem azt a benyomást kelti hogy igen is jelent valamit ez a kis "rózsaszín hülyeség" de kikérem magamnak hogy ne legyünk bunkók egymással hiszen csak egy ártatlan tetoválásról vagy még csak SZÓÓÓÓ!!

2013. jan. 10. 14:53
 16/30 anonim válasza:
szerintem szexi ;)
2013. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is gáz, ráadásul, ha életed folyamán valaha normális munkahelyre akarsz elmenni dolgozni, akkor el sem tudod takarni rendesen. Sok munkáltató nem engedélyezi a tetoválást, ha látható helyen van, illetve fel sem veszi az ilyen embert.
2013. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Dukai Regina??! :OO

Énekes ráadásul MODELL és mégis ott virít a kezén a kis "Believe" tetkócska!

És a modellkedésnél játszik a legnagyobb szerepet maga a test amin valjuk be egy modellhez nem méltó egy tetkó,DE mégis beválalta:)

2013. jan. 10. 16:07
 19/30 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz, mert divat, mert pár év múlva már takargatni fogod, mikor te is felnősz és rájössz hogy gáz, meg mindegyik buta tini ilyet rajzolgat a kezére alkoholos filccel mostanság...
2013. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Heehehee..!

És még ráadásul ostoba is vagy!

Ha elolvasnád az előző bejegyzéseket látnád hogy arra reagáltam mert írták hogy állásinterjú stb..!

Ha valamit nem tudsz ne ugass belee!

2013. jan. 10. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!