Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a tetoválásh...

Mit szóltok ehhez a tetováláshoz, ha meglátjátok egy nő csuklóján mi az első benyomásotok?! Érdekelne, mert pár napon belül akár az én csuklómat is díszítheti ez a gyönyörűség.

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 10. 14:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Mi értelme egy csuklótetkónak? Ha megunod, akkor is ott virít szem előtt (hacsak nem áldozol rá jó sok pénzt, hogy eltávolíttasd, de az sem egy fáklyásmenet), munkahelyeken sem csípik, és annyira nem is szép.
2013. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Tucat tetkó. Legalább valami erdetit varratnál magadra. Mégis neked mit jelentene ez a szócska?

És az sem utolsó, hogy milyen szektorban szeretnél dolgozni, ha irodista leszel vagy ügyfelekkel fogsz dolgozni, nem lehet látható helyen tetoválásod, vagy el kell tudnod takarni. Szerintem nagyon nem nyerő 30 fokban hosszú ujjúban dolgozni, mert el kell takarnod.


Ha annyire meg akarod csináltatni, akkor a bokádra csináltasd, ott akkor sem zavar annyira, ha megunod.

2013. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
giccses, semmitmondó, tucat. nem ajánlom, nem hívnám gyönyörűségnek.
2013. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 mmano88 ***** válasza:
Tucat, nekem nem tetszik.
2013. jan. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ha magadra tetováltatod, akkor csak azt reklámozod, hogy egy egyéniség nélküli tucat liba van, mint az összes többi, aki ezzel bélyegzi meg magát.
2013. jan. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
ott kicsit érzékeny lesz... ha tetszik, csináltasd meg, ne hallgass senkire. divat tetkó, megbánás... lehet. és? erre szoktam mondani, hogy kívánom mindenkinek, hogy a legnagyobb dolog amit megbán az életében egy tetoválás legyen:)
2013. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nekem olyan "plázacicás", olyan "nyálas rózsaszín", de hát nekem nem ez a stílusom, nem jönnek be ezek az übernőcis cicamica dolgok.


Szóval a benyomásom: ez egy plázacica, "szőke nőcske", "szercsi, puszcsi"-húdecukiság.


Nem azt mondom, hogy ilyen vagy, csak ez lenne a benyomásom, ha egy ilyen "gyönyörűség"-et meglátnék egy fiatal nő kezén.


25/N

2013. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

szerintem enélkül a rózsaszín betű nélkül ill. más betűtípussal jobban nézne ki a tetkó. de ha neked tetszik, akkor ne foglalkozz azzal hogy mi itt miket írunk. az a fontos hogy neked tetsszen. az én csuklómon is van tetko, aki tudja hogy mit jelent az azt mondta hogy elég bolond vagyok hogy ilyet magamra varrattam, de nem érdekel!!!! nekem tetszik, szeretem és ez a lényeg.


ami pedig Dukai Reginát illeti......ő nem egy irodában vagy áruházban dolgozik ahol igenis megnézik hogy kit vesznek fel......

2013. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Unalmas, tucat tetkó, fantáziátlan.
2013. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én ha nem a bnőm leszarom, hogy mi van a csuklóján
2013. febr. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!