Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy képeken én...

Miért van az, hogy képeken én csúnyának látom magam, de mások szerint szép vagyok?

Figyelt kérdés

Szinte mindig ez van... ritkán is fényképezem magam vagy hagyom, hogy lefényképezzenek, mert utálom visszanézni. A valóságban nagyjából elégedett vagyok magammal, de képeken mintha sokkal rémesebb lenne az egész.


Viszont másoknak meg tetszenek a képek, amikre én rá se merek nézni szinte... O.o



2013. jan. 18. 19:34
 1/2 anonim válasza:

Ezzel mindenki így van..Saját magát mindenki csúnyának tartja(legbelül), csak van, akiket ez nem érdekel és elfogadják a külsejüket. Ha többen mondják akkor próbáld meg elhinni mert nem lehet véletlen.. :D ! Már Én is elfogadtam magam, és semmi problémám nincs a külsőmmel attól függetlenül, hogy azért mégis tudom, hogy sok hibám van! :) De ez tényleg jó kérdés! :D

15/L

2013. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van. Élőben sokan dicsérnek, hogy szép vagyok, a tükör előtt nagyjából elégedett vagyok magammal, viszont a fényképeken, főleg, ha más fényképez, nagyon csúnyának látom magam és mindig rossz kedvem lesz, hogy milyen szörnyen nézek ki. Épp ezért nem szeretem, ha fényképeznek. Néha azért sikerül rólam 1-2 tűrhető fénykép is, de sajnos az ritka. :(

Ez van, nem vagyunk fotogének :/

2014. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!