Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen tetoválást kellene...

Milyen tetoválást kellene csináltatnom, ha?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy emléktetoválást, valami kis méterűt. Amit ki szeretnék vele fejezni: csodálat, hála, el nem múló szeretet, illetve azt, hogy ez a valaki változtatta meg az életem, segített megtalálni a helyes irányt.

Várok minden ötletet! Köszi!


2013. febr. 7. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
varass magadra angyalkákat xD
2013. febr. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg tetoválást szeretnél, akkor jobban utána kéne járnod a dolgoknak, de van egy könyv, meg nem mondom ki írta, mert már nem emlékszem, a címe Jelképek.

Abban nagyon sok ilyet találhatsz, bár nem valószínű, hogy ilyen felosztásban, ahogy te leírtad:)

2013. febr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hidd el, kerestem már ezeknek a szimbólumát, jelképét eleget, de interneten semmi... :/ Azt pedig nem tudtam, hogy van ilyen könyv, de utánanézek. Köszi!
2013. febr. 7. 09:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Angyalka meg hogy jön ide? Nem volt vicces mindenesetre.
2013. febr. 7. 09:54
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Interneten ne nézelődj, jobb is, hogy nem találtál semmi használhatót, mert ott nagyon sokszor hozzá nem értők írogatnak, és inkább nézz utána egy olyan helyen, ahol biztos, hogy tudják azt is, hogy mit írtak le:) Amúgy szívesen:)

2013. febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!